Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párommal szexeltünk óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szexeltünk óvszer nélkül és tabit sem szedek. Nem élvezett belém! Az lehetséges, hogy előváladék került a hüvelyembe? Már 2 hete nem jött meg!

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elsőként vegyél terhességi tesztet és holnap reggeli vizeletből támpontod lesz! A reggeli vizelet a megbízható! Az előváladékban is vannak életképes spermiumok, szóval könnyen lehet, hogy terhes vagy. A teszt a reggeli vizeletből kimutatja, mi a helyzet!
2009. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egészséges kisbabának fogsz életet adni néhány hónap múlva.
2009. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
istenem...ilyenkor fel nem tudom fogni, hogy az szexről semmit nem tudók miért szexelnek. de komolyan..a 8.-os gyerekek tudják szerintem, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni és MUSZÁJ VÉDEKEZNI, amennyiben nem akarsz gyereket. hány éves vagy, 14?
2009. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hát én csak a saját farkamat ismerem, de nálam ha felizgulok az egyenlő azzal h előváladék is jön.. szal szerintem simán...

vegyél tesztet!!!

2009. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
54%

Igen, lehetséges. Sőt, valószínű.

Emellett ez már a kétszázadik ilyen kérdés, és te még arra sem vetted a fáradságot, hogy mikor megírtad a kérdést, elolvasd a felsorolt hasonló kérdéseket, és utánaolvass.

Már most sajnálom a születendő gyerekedet, hogy egy ilyen felelőtlen és ostoba anyja lesz.

2009. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
de mért kérdezel ilyt h lehetséges-e hogy előváladék került a hüvelyedbe? most őszintén. gondolj már bele teis. nemvolt óvszer. akkor szerinted került előváladék a hüvelybe? mi is azaz előváladék? az ami nemi izgalom hatására kijön a péniszből. ha dugtatok valszeg volt nemi izgalma. így tehát előváladéka is volt valszeg. tehát ay kérdésedre a válasz, igen, kerülhetett előváladék oda
2009. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Loreál Pá! Mert megérdemled.
2009. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
ha ennyire felelőtlen vagy, és nem tudod, h mitől lehet teherbeesni, akkor mi a csudának szexelsz?????? igen, lehetsz terhes. már ezren leirták, h előváladéktól lettek terhesek.
2009. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

hali. szerintem feleslegesen cseszegetitek a csajt. Tényleg érettebb godnolkodás kell a szexhez, de attolmég nem lesz jobb ha mindenki beszól neki, mikor ö segitséget vár....

Amugy meg én is jártam igy, és nem lettem terhes, azóta tablettát szedek.

Szerintem először is vegyél tesztet. Addig ne parázz. Lehet h a félelem miatt késik vagy valami egészségügyi probléma miatt.

2009. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hat sztem meg inkább itt szidjuk, mint aztán ott égjen a dokinál.. :S tapasztalat ( nem én, hanem amikor egy baratnőmmel voltam, aki össze-vissza szexelt pasikkal, védekezés nélkül ), nem lettem volna ott a helyében a széken. és talán a csunya szavakból végre felfogja, h védekezni kell.
2009. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!