Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló, segítség? (velgyn)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló, segítség? (velgyn)

Figyelt kérdés
valaki,aki jártas ebben a fogamzásgátló tabi témába, beszélgetne velem? lenne egy pár kérdésem és az orvoshoz nem tudok visszamenni,mert csak bizonyos időpontban lehet még időpontot kérni is.. 17/L
2013. nov. 8. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi is annyit tudunk, ami a betegtájékoztatóra le van írva. Az nem ad magyarázatot? Mi a probléma?
2013. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljesen új vagyok ebbe a témába,és nem igazán vagyok biztos a dologba,meg nem teljesen értem a betegtájékoztatóban leirtat.

Csütörtökön kezdtem el szedni a Velgyn nevezetű tabit,minden szép és jó volt egészen vasárnapig. Vasárnap,hasmenéses virust kaptam el és ez kitartott egészen máig. De a bogyókat szedtem rendesen,és csak egyszer volt olyan hogy rögtön tabi bevétel után kellett mennem. Na már most, a barátommal a következő levél elkezdéséig semmiképp sem csináltuk volna gumi nélkül,de azt terveztem hogy amint azt elkezdem, onnantól lehet.. de így nem tudom. A tabi bevétel és a hasmenések között 1alkalom kivételével mindig eltelt 4-6óra. Nem tudom igazából hogy most akkor mi van, meddig kéne majd gumit használnunk még? És ha lehet kérlek ne a tájékoztatóból másold ki,mert azt én is látom,meg olvastam,csak nem értem . :/

2013. nov. 8. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

És mi volt egy alkalommal, amikor nem telt el 4-6óra, akkor pótoltad?

Amúgy szerintem következő hónapban semmiképp nem lesz baj, ha addig rendesen szeded, mivel eleve csak egy hét kiegészítő védekezés az előírt, ha kimarad egy szem.

2013. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem pótoltam,gondoltam nem lehet belőle akkora baj :S meg barátnőm anyukája azt mondta hogy az addig még ki se jöhetett.igazából,attól félek hogy kiürült minden amit mondjuk ezen a héten vettem be.. :/
2013. nov. 8. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
A következő levéltől lesz teljes a védelem!Addig gumi,ennyi az egész :) 24l
2013. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!!!!!!!:))
2013. nov. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!