Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kene aggodnom? Massal is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kene aggodnom? Massal is tortent mar igy?

Figyelt kérdés

Ma az 5. napja hogy kesik..ugy aggodom..pedig elvileg nem kene,mer vedekezunk ovszerrel es aztan ellenorizzuk is..de en megis felek..hogy miert kesik..

felfazas miatt keshet?vagy mi miatt keshet?? :(


2009. nov. 16. 06:21
 1/5 A kérdező kommentje:
..es eggyeseknel miert marad ki 1 honap??
2009. nov. 16. 06:23
 2/5 anonim ***** válasza:
szia... én csak annyit tudok hozzáfuzni a problémádhoz, hogy ha már védekeztek, akkor nem lehet gond, vagyis 90%ban. nekem is szokott késni, nem ot napot,hanem két három hetet, és nem voltam annyira megijedve. szerintem a megfázás lehet az oka, nem kell aggodni, gondolom most nagyon ossze vagy zavarodva, hogy terhes vagy e vagy sem, de mondom, nekem tobbet is szokott késni ot napnál. és itt vagyok.. és nincs még gyerekem.... :D
2009. nov. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Ne aggodj, ha vedekeztetek akkor nincs gond.

Keshet pszihes alapon is,enis jartam mar igy:)

Vagy keshet azert is, mert felfaztal, vagy mert olyan a hormonallapotod, stb. Tobbfele oka lehet, de ha megis nyugtalan vagy vegyel tesztet.

2009. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is késik, már 1 hete, pedig hüvelykúp+óvszerrel védekezünk.

Nekem csak akkor késik, ha baba van, vagyis már kétszer, más okból soha nem késett még. Szóval ha rendszeresek a ciklusaid, és SOHA! más okból nem késett még, akkor tesztelj. Én is ma fogok.

2009. nov. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%
Úgy érzed hogy megakar jönni de nem jön?Ha ez így van akkor szexelj a barátoddal met összeszűkült a méhnyakad a szex kitágítja és megjön hidd el semmi gond.
2009. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!