Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hetente menstruál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hetente menstruál?

Figyelt kérdés
Barátnőm menstruált, befejezte, majd felfázott! Elvittem orvoshoz, kapott antibiotikumot! Beszedte, majd mikor azt befejezte, újra nekiállt menstruálni! Mármint ugyan úgy vérzik neki, mint mikor menstruál! Most ez mitől van? Hozzá teszem, miközben szedte az antibiotikumot, szedte az antibébit is! Persze nem egyszerre, de szedte! Most ilyenkor mi van, megint menstruál? Nem lesz ebből baja? vagy nem lesz terhes?

2013. nov. 3. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kell betegen is dugni?
2013. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum bekavarhat, a tablettát is hatástalanítja egyébként, ilyenkor mindenképp kiegészítő védekezés kell. Esetleg nőgyógyászhoz is el lehetne menni a vérzés miatt.
2013. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi szépen!
2013. nov. 3. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Betegség miatt is lehet. Egyszer velem is volt, hogy majdnem két héttel hamarabb megjött, mert egy csúnya betegség felborította a szervezetemet. Nekem egyszeri alkalom volt, utána nem volt semmi probléma. Orvos szerintem csak akkor kell, ha legközelebb is ennyire hamar jön meg.
2013. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!