Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1,5 hónapja esemény utánit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muffinlány kérdése:

1,5 hónapja esemény utánit vettem be, és azóta nem jött meg, hetente csinálok tesztet és mind negatív, ez mitől lehet, vagy egyáltalán mi van?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál jártam, de nem látott semmit, azt tanácsolta menjek vissza 1 hónap múlva, lehet valami gáz?
2012. nov. 21. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bekavarhatott a hormonháztartásodba.
2012. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy esemény utáni tabletta nagyon nagy mértékű hormon adag, nem véletlen, hogy csak receptre adják ki. Sokszor előfordul, hogy kihagy a menstruáció utána, vagy egyáltalán nem jön meg, esetleg rendszertelenné válik egy időre.


DE!!! Egyértelműen lehet gáz, az aktus utáni messze nem 100%-os védelem,8-ból 7 nőnél működik, ha azt az eseményt követően 72 órán belül beveszik. Ha három hétig nincs menzeszed, akkor megfontolandó a terhességi teszt és az orvosi vizsgálat, mivel nálad eltelt a három hét, és már jártál orvosnál, nem nagyon tudsz mást tenni, mint várni az eredményeket....


Mennyi időre rá vetted be a tablettát?

2012. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Óvatosan az esemény utánival.Nekem anno úgy bezavarta a havimat (ami előtte teljesen rendszeres volt),hogy 3hónapig nem jött meg.Görcsöltem,mikor meg kellett volna jönnie,de nem indult el.Aztán egy szurikúra után visszaállt,de nem rendszeres azóta.Inkább fogamzásgátló,vagy Aspiryn a láb közé,mint az a förmedvény.
2012. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kb 10 órán belül bevettem, és a terhességi tesztek mind negatívak, egyszerűen csak nem jön meg..
2012. nov. 21. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy csak bekavart a hormonháztartásba.


A második hozzászóló.

2012. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!