Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális a nőgyógyásztól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés
Elmentem ma nőgyógyászhoz tablettát felíratni és az egész öt perces volt. Bementem tizenötkor és kb ki is jöttem 20kor. Bementem, mondtam hogy tablettát szeretnék feliratni, beültem a székbe, feldugta az ujját kb 5 másodpercre megnyomogatta a hasam és már mondta is hogy mehetek és hogy melyiket irja fel. Ez normális hogy igy uk muk fuk felirta? Vagy csak én vagyok e téren tudatlan és semmi baj nem volt azzal ahogy csinálta?
2013. okt. 31. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ez így működik :) mindenesetre ha a felírt fogamzásgátlótól bármilyen problémád lesz pl hányinger... menj vissza, és kérj másikat...
2013. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem elküldött teljes laborra és rákszűrést is csinált...
2013. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..most kissé butának érzem magam, hogy ez normális én pedig igy 'kiakadtam' :D
2013. okt. 31. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy közben feltette a bűvös kérdést, hogy a családban fordult-e elő thrombózishajlamot okozó megbetegedés. Ha erre "nem" a válasz, akkor el szoktak tekinteni a vérvételtől (véralvadás-vizsgálat).
2013. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem sem volt még a családban... úgy látszik orvosa válogatja :)
2013. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.. ne érezd magad butának... most voltál először honnét kellett volna tudnod?:) bár tény az lenne a normális ha elküldene egy vérvételre előtte, de ez a gyakorlatban csak nagyon ritkán van így :)
2013. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ***verus*** ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem! A vérképedből fogja megállapítani hogy melyik fogamzásgátlót tudja neked felírni...
2013. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!