Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20-tól még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20-tól még a hetedik nap is vérzek, ez normális?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban kezdtem el szedni ezt a tablettát,elég sok mellékhatást tapasztaltam magamon(egész hónapban véreztem,pattanásos lettem),múlt szerdán megjött,tegnap már szinte nem is volt semmi,ma pedig ismét vérzek.Ez normális?Kezd kicsit elegem lenni ebből a sok pecsételő vérzésből...Más is tapasztalt ilyen elnyúló vérzést az első hónapokban?Vagy keressem fel az orvosomat?
2013. okt. 30. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sok a mellékhatás, akkor szerintem érdemes lenne lecseréltetni. Nekem soha nem okozott semmilyen mellékhatást, ugyanolyan minden, mint amikor nem szedem, szerintem ez a normális, úgyhogy kérd meg inkább az orvosodat, hogy írjon fel másikat. Én is próbálkoztam sokfélével, mire megtaláltam azt, amitől nem volt semmi problémám.
2013. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel az orvost.
2013. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek ne várjam meg a 3hónapot?Azt olvastam,hogy az első 3hónapban sok mellékhatás előjöhet...
2013. okt. 30. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
és 3 hónapig folyamatosan vérezni fogsz? :( Azért az nem olyan egészséges... De még várhatsz, persze. Te döntésed. De mi van, ha kapsz egy másik tabit, és ott egyáltalán nem lesz ilyen vérzésed? Nekem sosem volt.
2013. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Szerdánként rendel az orvosom,ha addig nem javul a helyzet,akkor felkeresem.Köszönöm a tanácsokat!
2013. okt. 30. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi mellékhatásnál nem érdemes megvárni a három hónapot. Nekem az elején sem volt semmi. Sokan eltűrnek mindenféle mellékhatást, mert ez van a köztudatban, hogy a fogamzásgátló ezzel jár, pedig nem. Ki kell próbálni többet, amíg nem találsz egy olyat, amitől nincsen semmi bajod.
2013. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm hogy válaszoltál!Mára elmúlt a vérzésem.Meglátjuk mit hoz ez a hónap.Ha nem lesz változás,akkor iratok fel más gyógyszert
2013. okt. 31. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!