Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 31 hetes, és nem...

Most vagyok 31 hetes, és nem nagyon nő a pocim, pedig azt mondják, hogy a hetedik hónaptól beindul a dolog. Most mérek 101 cm-t. A baba elég agresszíven rugdos, de a has nem nő. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
39hetes vagyok és nekem most 96.A 30-ik héten alig látszott rajtam valami.Örülj neki,gojnd biztos nincs,ha lenne azt a doki látná és szólna.Örülj neki
2009. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát Nekem semmiféle "megindulás" nem történt, és amikor szültem (39. héten), 94 cm volt a hasam körbe. Ennek ellenére 3 kilós kislányom született....
2009. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit megnyugodtam a kérdésedtől és a válaszoktól is. Én csak 20+5 hetes terhes vagyok, de nekem sem nő sehova a pocim. Nem is látszik, hogy van. A baba nekem is rúgdos egyre erősebben, de a doki nyugtatott meg: teljesen normálisan, egészségesen fejlődik, tökéletesek a méretei. S azt is mondta, hogy valószínűleg szülésre sem lesz nagy pocim, mert magas vagyok és máshogy oszlik el rajtam. A lényeg, hogy a babával minden rendben!

Te is nyugodj meg!:-)

2009. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sziasztok. nekem az elsőnél nem nőtt, ki voltak akadva az ismerősök, annyira nem. a másodiknál négy és fél hósan kiskönyvet kellett mutatnom, hogy terhes vagyok, 11-13 kg-ot híztam mindkettőnél. most a harmadikat várom, 26 hetes vagyok 10 kg-nál tartok nagy a hasam, mármint az előzőekhez képest, és állítólag most jön a java, bár én sem ezt tapasztaltam az előző kettőnél.igaz, szerintem az is számít, hogy akkor 21, 23 éves voltam, most 31...
2009. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!