Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez szerintetek fair?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek fair?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt szeretné ha fizetném a fogamzásgátlója árának a felét, én nem nagyon hajlok e felé, mert ő sem fizeti az én alapszükségleteim felét. Amúgy nagyon szeretjük egymást. Vélemény?
2009. nov. 14. 18:02
1 2
 11/19 anonim válasza:
86%
szerintem ez nem tartozik az alapszükségletek közé. és én teljesen jogosnak tartom a kérését, hogy szállj be az árába. végülis ez valóban a te érdeked is:) csak jobb gumi nélkül szexelni, nem?:D
2009. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
baszod ez nem alapszükséglet hanem miattad szedi, azért hogy neked ne kelljen gumit húzni a farkadra, ha nem lenne pasija akkor fogamzásgátlót se szedne, jó hogy kifizetheted a felét. igazi gavallér férfi vagy, pff..
2009. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy vagyok vele,hogy ha a srác akar vmit, akkor vesz gumit. Ha nincs nála, és úgy is akar vmit, akkor azt akarhatja tovább. Ha akarja, gondoskodjon róla, hogy nem lesz gyerek. Én most akarok fog. gátlót íratni, és nem lenne képem a barátomtól követelni, hogy fizesse a felét.
2009. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az az alap h ha már fog.gátlóztok akkor 2en fizessétek!!! Hisz a te érdeked is h ne legyen gyerek, vagy ha mégis becsusszanna egy akkor arról is a csaj gondoskodjon, mert te nem nagyon hajlasz felé??örülj neki h nem neked kell szedned. Ha nagyon szeretnéd akkor pláne nem kéne ezen gondolkodnod, hisz ez 2tökről szól!
2009. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

a védekezésről a pasinak kéne gondoskodni...szerintem és párom szerint is. jogosan kéri a lány... ha nem akartok problémát,fizess! egy baba többe kerül mit a gyógyszer havonta!

16l

2009. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Te nem szereted azt a lányt, ne ámítsd. Szexet akarsz, és még te nem tartod fair-nek, hogy fizesd az árának a felét. A kockázat így is a lányé. Ha becsúszna egy gyerek mellette, azt is ő állja, igaz, így gondolod? Nem vagy felelősségteljes pasi, nem lenne szabad szexelned.
2009. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nekem meg se fordult a fejemben hogy kifizettessem a felét a párommal

pedig amikor elkezdtem szedni,még nem meloztam suli mellett...

volt,hogy vele válttattam ki,de akkoris odaadtam a teljes árát...nekemis jobb gumi nélkül..

(bár hozzáteszem,mig gumiztunk kis ideig eleinte,akkoris ált én vettem,mivel nálam vagyunk legtöbbet,nekem biztonságosabbnak tünt eredeti dobozbol a gumi,mint a pénztárcájábol/zsebéből,ahol megsértheti akármi)


de amugy szeretitek ti egymást,hogy havi kb ezresen vitatkoztok?

22/L

2009. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fizesd ki. Nekünk a pasimmal nincs ilyen, hogy ki fizet a moziban, étteremben stb. Mert mi mindig össze tesszük a pénzünket. A tablettám felét anyu fizeti, a fennmaradó összeget pedig abból a pénzből ami mindkettőnké. Nálunk ez mindig így volt. Már több mint 2 éve. 16/L
2009. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Létezik államilag támogatott fogamzásgátlás, Oroszországban már bevezették. Ha valaki nem akarja kifizetni a saját fgátlóját akkor megy a fenyvesbe a medvék közé :D
2010. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!