Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez szerintetek fair?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek fair?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt szeretné ha fizetném a fogamzásgátlója árának a felét, én nem nagyon hajlok e felé, mert ő sem fizeti az én alapszükségleteim felét. Amúgy nagyon szeretjük egymást. Vélemény?
2009. nov. 14. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Gondolom volt időszak, amikor óvszerrel védekeztetek. Azt ketten fizettétek vagy te egyedül? Amennyiben te egyedül, akkor jogos a felháborodásod, ha ketten, akkor ezt is fizessétek ketten. A fogamzásgátlóknak borsos ára van, de akkor valóban nincs joga ezt kérni, ha az óvszert egyedül fizetted.
2009. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Első válaszoló nem is mondhatta volna jobban.
2009. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom ki akarta fizetni a felét, de ugyanúgy ahogyan az első írta, én sem fizettem neki, míg gumival védekeztünk, úgyhogy nem engedem neki. Ellenkező esetben viszont teljesen jogosnak tartanám, hogy kéri, elvégre mindkettőtök érdeke, hogy szedi.
2009. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem természetes, hogy ketten fizetitek, a tapasztalatom szerint ez a legtöbb kapcsolatban nem is kérdés. (Természetesen nem dolgozó felnőttekről beszélek, hanem tanuló fiatalokról)

Nem azt kéri, hogy a kajája, vagy a lakbére felét fizesd, hanem azt ami mindkettőtök érdeke. (Sőt még neki kell beszednie)

2009. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Védekezzetek ezentúl is gumival, nem lesz vita.
2009. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

fizessétek együtt:)

végülis neked is hasznos lenne:)

nemcsak maga miatt szedné a tabit....de ha ezelőtt óvszert használtatok és azt egyedül fizetted akkor jogos...végülis meglehet érteni..

ennyin ne vesszetek össze akkor fizesd csak a negyedét és ennyi:)

2009. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem előtte sem védekeztünk gumival...
2009. nov. 14. 18:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ártana ha legalább néha beleszállnál az árába,mert bizony nem olcsó dolog.Nem tudom milyet szed a barátnőd,de a fogamzásgátlók zöme 6-8ezer forint is lehet/3hó.Ne csak az élvezet legyen a közös.Gyereket gondolom nem szeretnétek még,szerintem abortuszt sem,ami ha véletlen megtörténne,sokkal többe kerülne,minthogy most beszállj néha pát ezressel a tabletta vételbe.
2009. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked is érdeked,hogy ő szedje a tabletát.És ő sem keres többet,mint te.(sőt általában a nők kevkebbet keresnek)Mondjuk nekem anak idején a völegényem(mostmár a férjem)az egészet kifizette.
2009. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
21%
Nehogy fizesd, ő nem akarja a gyereket XDXD
2009. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!