Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fair ez tőlem? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fair ez tőlem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút jó pár éve, párnapja beszélgettünk nagyon tetszik és kedvelem, de mondta hogy ő szeretne engem megismerni és hipp-hopp nem akar beleugrani egy kapcsolatba.

Felírtam ide is, jöttek rá válaszok, például ha igazán akarna nem számítana hogy előtte hányszor csalódott, csak nem biztos bennem!!

Na és nekem van úgymond egy másik udvarlóm és vele megyek moziba, na de már igent mondtam nem akartam visszautasítani.Na de szerintetek ez csúnya dolog tőlem?

Ez a srác még csak azt sem mondja hogy találkozzunk, akkor hogy akar megismerni facebookon :)

Mit csináljak vagy mondjam le a találkozást?


2011. febr. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért mondanád le? Egyikkel sem jársz még. Ismerd meg mind a kettőt egy kicsit, hogy tudj választani.
2011. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akivel moziba megyek nem igazán és igazán a másikat sem, de megpróbálok megismerkedni mindkettővel persze csak barátilag egyenlőre
2011. febr. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!