Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyáazati szakrendelésen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyáazati szakrendelésen milyen hamar szoktak időpontot adni?

Figyelt kérdés

Szeretnék tablettát felíratni, holnap kérek időpontot de mivel még sose voltam nőgyógyásznál nem tudom milyen hamar kaphatok időpontot.

(Azért lenne fontos tudnom hogy mire számítsak,mert a napokban fog megjönni és ha hamar adnának időpontot akkor ráèrnék kérni,viszont ha egy hónapra foglalt az összes időpont akkor jó lenne már most..)Tapasztalatok?


2013. okt. 28. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem pesti nőgyógyász kb egy hónappal későbbre adott...aztán elmentem vidékre ott nem is kellett időpontot kérni hanem ahogy mentem aznap fogadott :D
2013. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 3 héttel későbbre adtak
2013. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint nem kell attól tartanom, hogy még a hétre kapok. :/
2013. okt. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!