Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátlót felíratni. Szakrendelésen vagy magánrendelésen tegyem?

Figyelt kérdés
Egerben élek,nem rég óta,ismeretlen vagyok errefelé..
2009. jan. 24. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én magándokit ajánlok mindenképp.
2009. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Épp most volt tapasztalatom szakrendeléssel, és borzasztó volt, de azt is tudom, hogy van jó szakrendelés is, dokifüggő.

szerintem ottani emberektől kéne megkérdezni, nem ismersz ott még senkit ilyen mélységben?

2009. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én Egerben "lakom" (kolis vagyok 5. éve), és én szakrendelésre szoktam járni, Petrovaihoz. Ő jó fej, meg rendes, és amikor bogyót írattam, csináltatott vérvizsgálatot is, szóval lelkiismeretes. Barátnőm is oda jár, őt is elküldte vérvételre a bogyó előtt. Én őt ajánlom.
2009. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre menj,ha nem akarod, hogy a legsz**abb tablettát írják fel!
2009. jan. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Bár nem Egerben lakom,de elmenten szakrendelésre,mondtam,h fogamzásgátlót szeretnék feliratba, a doki önszántából meg sem vizsgált volna. Tőlem kérdezte, melyik fajtát akarom, holott ez sztem az ő feladata, hogy mi lenne jó nekem.Nem küldött vérvizsgálatra,sehova,semmit nem kérdezett,csak felírta nekem a novynette-t. Jó,nincs panaszom, de alakulhatott volna ez másképp is. Amúgy rendes volt a doki,de mindenképp magánrendelésre menj szerintem! Én tanultam a saját hibámból.
2009. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ismerek olyat,aki itt járna dokihoz :(



Mindenkinek köszönöm a segítséget! :)

2009. jan. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!