Debrecenben (Klinika) a meddőségi szakrendelésen mennyi a várakozási idő (mire időpontot adnak)? Tényleg csak napi 1 órában lehet időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Ingyenes, vagy fizetős? Vagy az aktuális orvos átirányít inkább a magánrendelőjébe? Milyenek az orvosok, lehet esetleg kérni, hogy kihez szeretnék menni, esetleg tudtok ajánlani valakit?
2013. okt. 7. 11:56
 1/8 anonim válasza:
Szia, Ez engem is érdekelne, sikerült kiderítened?
2013. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Képzeld szerdán felhívtam őket, és jövő kedden megyek :) - tehát nem sok, én többre számítottam, az otiban a nőgyógyászatra 1 hónapra kaptam időpontot nyáron. Én a megadott időben hívtam minden nap 9-10-ig lehet, nagyon-nagyon kedves a hölgy, aki az időpontot adja.

Most egy doktornőhöz megyek, azt mondta ez a hölgy, hogy előírnak majd pár vizsgálatot, és majd ha szükséges kezelés, akkor már eldönthetem, hogy kihez fogok járni.

2013. okt. 11. 20:47
 3/8 anonim válasza:

Szia,


Köszi az információkat.

Én november végén akarok menni, akkor még ráérek telefonálni.

Nekem már volt néhány vizsgálatom máshol, velem elvileg minden rendben, nálunk a férjem eredménye miatt inszeminációt javasoltak, de legutóbb már egész jó lett az eredmény, így várunk még egy kicsit. Mi már 2,5 éve próbálkozunk. Mióta próbálkoztok?

2013. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Ma voltam, mivel 1 éve próbálkozunk a kistérségek, mi most kezdjük a kivizsgalast, az asszisztens nő nagyon aranyos, a köv.cciklusban kell mennem a 3.napon hormonvizsgálatra,aztáj majd meglátjuk. Nálunk a férjem ok, neki születtek az eredményei. Azt mondták, lehet, hogy csak tulstresszelem a dolgot és ezért nem jön össze. Sok sikert nektek!!
2013. okt. 15. 16:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Kistérség= kisteso :)
2013. okt. 15. 16:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Születtek= szuperek - okos telefon átka.
2013. okt. 15. 16:43
 7/8 anonim válasza:
En pont ma reggel hivtam oket a Klinikan es csutortokre kaptam idopontot. Azt viszont elfelejtettem megkerdezni, hogy ingyenes-e. Az volt nektek ott a vizsgalat? Mindent ott csinalnak vagy kuldenek tovabb?
2014. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár már csütörtök van, te kinél voltál? Amúgy ingyenes, nekem hormonvérvétel volt, az rendben volt, és most van a 3. clostybegyt-es hónapom, ez az utolsó, ha most sem sikerül vissza kell mennem és folytatják további vizsgálatokkal.
2014. jan. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!