Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló= 0 libidó?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló= 0 libidó? Nálatok is?

Figyelt kérdés

Kb egy éve szedek fogamzásgátlót. Azóta szépen leépült a libidóm, olyannyira, hogy részemről sosem szeretkeznék a párommal, de neki meg vannak ugye igényei. Nehezen nedvesedem, ha kívánom se megy jobban.


Már az abbahagyásán gondolkodom, mert ez így nagyon rossz, neki is, meg nekem is, hogy nyaggat.


Esetleg váltsak másra? Erős lenne nekem ez a gyógyszer? Tapasztalatok?


Köszönöm! 21L


2013. okt. 27. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem értelek...gondot okoz a fogamzásgátló mégse vagy hajlandó váltani, esetleg abbahagyni (szünetet tartani)

a harmadik gyógyszeremnél tartok, eddig ez a legjobb


nekem libidó-problémát nem okozott, de nem nedvesedtem eléggé, váltottam - ennyi.


a tanácsom,hogy menj el a nőgyógyászodhoz, beszéld meg vele, hogy szeretnél váltani, mert ez a problémád és mit javasol


biztosan a fogamzásgátló okozza a libidó-csökkenést? pároddal egyébként minden rendben, szereted stb.

2013. okt. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem is szinte nulla a libidóm, viszont a 7 napos szünetben állandóan szexelnék, akkor meg ugye nem nagyon lehet...

így biztos vagyok benne, hogy a gyógyszer miatt van.

3 fajtát szedtem eddig, mindegyiknél így volt.

2013. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a 7 napos szünetben is lehet szexelni...
2013. okt. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Nuvaringet használok, nem tablettát, de nálam is jelentősen csökkent a kedv, legalább is kezdeményezés szempontjából. Inkább "bújós" kedvem van de ilyenkor barátom általában meg szokta próbálni, hátha mégis benne lennék, ami sikerülni szokott és megjön hozzá a hangulatom.
2013. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet csak épp olyankor vérzésem van, és én úgy nem szoktam...
2013. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Válts tabit. Vagy pasit. Valamelyikkel baj van. :-)
2013. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Váltással mindenképpen meg fogok próbálkozni. :) (Nem pasi téren :P)
2013. okt. 28. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:

próbálkozni kell a tablettákkal, hogy melyik válik be...melyik okoz kevesebb problémát

a libidó-csökkenés vagy hüvelyszárazság komoly gond, mert rámehet a kapcsolat - bár a fogamzásgátló eléri a célját, szex nélkül nem is lehet teherbe esni

2013. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!