Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Libidó csökkenés az utolsó...

Libidó csökkenés az utolsó trimeszterben. Nálatok is megfigyelhető?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva eddig se kívántam úgy a szexet, mint a teherbeesésem előtt. Mostanra viszont egyszerűen képtelenné váltam az együttlétekre, szegény férjem nem mondja, de látom, hogy ki van borulva. Tapasztalatokat várok hasonló korú kismamáktól!

29 hetes km :((


2009. máj. 13. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


Nálam ez érdekesen alakul. Ebből jövök rá, hogy ez se "törvényszerű" dolog. Sok kismami arról számol be, hogy majd eleped a szexért, és még jobb, mint előtte; más "macerásnak" tartja, főleg a növekvő poci miatt. Én az első 3 hónapot végigszenvedtem ,enni se volt nagyon kedvem, nemhogy szexelni; aztán vagy 1, 5 hónapig száraz voltam, mint a sivatag... Most a végére meg már én utalgatok rá a férjemnek, hogy akciózni támadt kedvem...:))

Ez valószínűleg a hormonoktól van, és változó hullámú. Szerintem :)


38 hetes pocis:)

2009. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont ellenkező tapasztalatom van, mindegyik terhességemnél folyamatosan szeretkeztem volna.
2009. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló a helyzet a párom meg egyre nehezebben birja,igaz az ember segit ahogy tud:) de hát az mégsem az igazi neki:( ,mondjuk nálunk a méhszáj miatt sem lehet de amugy sem kivánnám:( de vannak kismamák akik meg teljesen odavannak sőt még jobban kivánják mint a párjuk....de ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a "problémával" én azt mondom neked hogy kitartás,mi a férjemmel már nem először csináljuk végig a babavárást és sajna ez nálam mindig igy alakult...
2009. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát, én biztos azért szenvedek, mert 34 hetesen már lassan azt sem tudom, mi az a szex... Nyitott méhszáj miatt már jó hosszú ideje nem lehet házaséletet élni, így egyfolytában ilyeneket álmodom. Alapjáraton nem túl nagy, inkább átlagos a szexuális étvágyam, de most ha tehetném, egész nap szexelnék. Remélem, a szülés után hamar lehetőség nyílik rá...
2009. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A sivatagi szárazság okozza nálam is a problémát. Remélem a szülésig változik valamit a helyzet, mert utánna már újabb 6 hét tiltott övezet lesz.
2009. máj. 13. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikositot nem probáltatok?
2009. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 29hetes vagyok,és sajna keveset van itthon a párom mert külföldön dolgozik.a terhességemböl eddig 9hetet volt itthon:(de mikor itthon van igyekszünk bepotolni a lehetetlent:DÉn is száraz vagyok,de a sikositó segitett.nem mindegyiket szabad használni,de a világoskék Durex az jo,nem okoz vérböséget.

Üdv:29 hetes km:)

2009. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A síkosítókat nézegettem már, korábban nem volt rá szükség, most meg terhesen nem mertem kipróbálni. Szóval így, hogy tudom, melyiket használhatom, beugrok egy DMbe! Köszi a segítséget, remélem bejön :)
2009. máj. 14. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!