Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekeztek a nők az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekeztek a nők az 1920-as években?

Figyelt kérdés
Még nem voltak fogamzásgátlók se külső se belső( spirál stb.)
2013. okt. 26. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#8 jaj tényleg de hülye vagyok elnéztem az éveket >.> tényleg, 18-ig tartott, elnézést akkor :P
2013. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És az unatkozó felső tíz ezer? Vagy lokálban dolgozó nőcskék. A táncosnők, a revűgörlök? Én rájuk vagyok kíváncsi.
2013. okt. 26. 23:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Az óvszer korai formáját már az 1500-as években is használták (ekkor még birkabélből készült). Casanova pl. úgy hívta, hogy angol lovaglókabát :-)
2013. okt. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Wikipédiáról: "Charles Goodyear 1839-ben készített egy úttörő találmányt: a gumi vulkanizálását. Ez lehetőséget adott a gumi előállításához, ami vízálló, meleg- és hidegálló. 1855-ben állították elő az első gumi óvszert, amit 1870-ben már csak 2 mm vastagra gyártottak."

Szóval valószínűleg óvszerrel.

2013. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően megszakítással, meg seggbe-szájba. A (fél)profik, ha egy becsúszott mentek abortuszra, ami a kezdetleges módszerek és az illegalitás miatt sokszor angyalcsinálás volt, vagy magával hozta a meddőséget, és végérvényesen megoldotta a problémát.

Emellett a hüvelybe helyezett dolgokat ősidők óta alkalmazzák, csakúgy mint a mindenféle spermaölőnek tartott folyadékkel való hüvelyőblítést.

2013. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!