Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Korombeli 19-20 éves lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korombeli 19-20 éves lányok! Ti mivel védekeztek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Az óvszert, vagy a fogamzásgátló tablettát preferáljátok?
2013. márc. 8. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer.
2013. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer. Illetve most rendeltem egy újfajta pesszáriumszerűséget és spermicidet hozzá, de még nem volt alkalmam kipróbálni.

Tablettát nem szeretnék szedni semmiképpen.

2013. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat elején óvszerrel aztán pesszárium + spermicid.

Tablettát nem szedhetek.

2013. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
megszakításossal. óvszert már 1x próbáltuk de nem volt jó, tablettát és egyéb hormonos készítményt nem szedhetek még egyenlőre, a spirálhoz fiatal vagyok, a pesszáriumot meg állítólag itthon nem forgalmazzák(pedig ez lenne nekem a legjobb).
2013. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Megszakítás.

Én nem szedek tablettát meg semmi egyebet, de az óvszertől meg én is meg a párom is irtózik, így nem használunk semmit.

A környezetemben nagyon sokan így csinálják, szerintem nincs akkora esélye annak, hogy becsúszik egy gyerek, mint ahogy felfújják, persze nagyobb az esély, de szerintem nem olyan vészesen nagy.

Mondjuk mi örömmel fogadnánk nagyon a babát, de egyelőre még tervezve nincs :)

20/L

2013. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: De lehet rendelni. Legalább vmi spermicidet használhatnátok a megszakítás mellé, ha nem akartok idő előtt gyereket...
2013. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek szántam, csak közben írtak.
2013. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tabletta
2013. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eddig gumival párszor, de a barátom allergiás rá, nagyon csípi neki, most kezdtem el tablettát szedni.
2013. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A kapcsolat elején óvszerrel védekeztünk, aztán egy idő után átváltottunk a tablettára. Így sokkal jobb barátomnak és nekem is, és nem izgulok azon ,hogy mikor lyukad ki stb.
2013. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!