Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Egy hete nem volt nálam óvszer (elfogyott az összes az előtte levő héten és még nem volt pénzem újat venni) viszont beraktam az egyik barátnőmnek pár másodpercig, majd kihúztam. Azóta nem keresett, remélem nem terhes, de erre gondoltam.

16/F


2013. okt. 26. 18:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
-.- azt minek nevezed mikor pár másodpercre berakod valakinek ? vagy mi értelme ? :D Egyébként valószínűleg nem terhes ,de tuti ami biztos egy hónappal az eset után kérdezz rá ;)
2013. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Beraktam, utána megjött az eszem és inkább kivettem, gondoltam nem kockáztatok. Tudom, hogy hülyeség volt, de ezen már nem tudok változtatni, szóval csak parázok.

Esetleg leírhatja valaki az ezzel kapcsolatos tudnivalókat, nekünk nem tanítanak ilyet az iskolában (csak általánosban tanítottak).

2013. okt. 26. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
és látjátok az ilyenek szexelnek...pffffffffffff
2013. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Te miért nem szexelsz?
2013. okt. 26. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:

"beraktam egyik barátnőmnek" - 8azdmeg, lefejeltem az asztalt.


Ez most ilyen barát-barátnő vagy több lányt szédítesz?

2013. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Több lányt, ezért fogy el folyton az óvszer, aztán mindig várnom kell a zsebpénzemre (vagy a diákmunkára, de az csak havonta jön, nem kéthetente mint a zsebpénz), hogy vehessek újat.


Szerintem eltértünk a kérdéstől.

2013. okt. 26. 19:26
 7/12 Ráhel14 válasza:
én is az egyik barátnőmnek írásodon vagyok kiakadva!!!!! van egy olyan érzésem, ha terhes lenne a csaj akkor sem tudnál mit tenni érte, hiszen olyan sügér vagy!!!
2013. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha ezzel kiakasztottalak titeket. Én így élem az életem, ítélkezhettek, de én legalább őszinte vagyok és felvállalom (ezt is és magamat is).


A kérdésre viszont szeretnék választ kapni. Általában hogyan történik a megtermékenyülés? Mennyi hímivarsejtből szokott egy megtermékenyíteni egy petesejtet? Milyen mélyen kell ezeket bejuttatni? Lehet terhes?

2013. okt. 26. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi..Aktus után 3-4nap mire elkezdődik beágyazódni a hímivarsejt,utána 6-10 nap mire befejeződött a beágyazódás.Csak akkor mutat a teszt pozítívat ha ez a folyamat végbe ment.Ez ha össze számolod 12-14nap.A terhességi teszteket ezèrt nem èrdemes pl aktus utàn pl 10nappal elvègezni mert ha àgyazòdik is befelè,a terhes hcg csak utàna kezd el termelődni.Tehát 7napra rá még semmi jele ha lesz is belőle valami,mert teszt nem mutathatna semmit,tünete sem lehet mert azt is a hcg okozza a szervezetben..ez 100% :) 24l
2013. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor lehet, hogy terhes, de még nem tudjuk meg egy hétig..
2013. okt. 27. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!