Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mondanátok megbízható hormonme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok megbízható hormonmentes fogamzásgátló dolgokat?

Figyelt kérdés
Még nem szültem.Gumit nem szeretjük...

2013. okt. 25. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én múltkor nagy örömmel olvastam a Leáról, és kedvet is kaptam VOLNA a használatához, de amikor alaposabban utánanéztem, akkor a következőket találtam:

-A forgalmazó honlapján feltüntetett Pearl-index csak saját becsléseken alapul, a valóságban ennél jóval magasabb a teherbeesés lehetősége. (Mivel a tökéletes használatot feltételezi, a lehetséges hibákat nem veszi figyelembe, pedig a Pearl-indexbe az is beleszámít!)

-Azt olvastam, hogy többek számára kényelmetlen volt, mind a nők, mind a férfiak érezték szex közben, és egyáltalán nem volt maradéktalan az élvezet.


(A hüvelygyűrűt is lehet érezni minimálisan, de tapasztalatból mondom, hogy nem zavaró, illetve azt ki lehet venni szex idejére biztonságosan, ha valakit zavar, a Leát meg értelemszerűen pont akkor nem lehet kivenni.)

2013. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!