Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a tapasztalatotok a Pharmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok a Pharmatex hüvelykrémmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire hatékony, ill. okozott valakinek valami problémát, kellemetlenséget? Ez színtelen, vagy fehér színű készítmény?
2009. nov. 12. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az itt olvasottak apaljan nem vmi hatekony.
2009. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Drága , gyógyszerszaga van és nem megbízható.
2009. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Szia!

Én a kúpot használom.Eddig nem volt vele semmi bajom bár itt nagyon rosszakat írnak róla.Szerintem hatékony,de ha nem bízol benne annyira használd gumival együtt vagy megszakítással.

2009. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sokáig használtam, az elején kicsit csípett de utána nem volt gond vele.
2009. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, azért kipróbáljuk... Gumival együtt nem tudjuk használni, mivel nem kapható hétköznapi forgalomban akkora méret... :)
2009. nov. 12. 13:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi baj vele. Itt a fórumon találták ki, hogy nem biztonságos, meg hogy csak megszakítással. Aki tudja használni, betartja az utasításokat,annak tökéletes védelmet nyújt. Nyugodtan kérdezz meg róla szakembert, ők is ezt fogják mondani :) Az elején persze ameddig a felhelyezése nem begyakorlott, addig ajánlott a megszakítás, utána felesleges.
2009. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az utolsó hozzászólóak írom hogy a nyáron volt egy abortuszom mert megbíztam a pharmatex kúpban... a védőnő az elbeszégetésen (az abortusz előtt kötelező 2alkalom beszélgetés vele) azt mondta hogy képzeljem el azt a pici kúpot meg azt a milliónyi spermát amivel meg kell küzdenie...hát szerinted? elég ha csak 1 is kikerüli és zsupsz ott a baba... megszakítással tényleg jó, de a pasik szerinted MINDÍG ki tudják húzni? a válasz megint csak nem! Szerintem gumi a tuti, aki meg nem szereti(az én pasim sem meg sokan nem) annak meg a tabi!!!
2009. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mint mondtam rendesen kell alkalmazni, oda kell figyelni, betartani az időket és semmi baj sem lesz. A védőnő kolléga is valószínű azért mondta ezt, mert sokan nem képesek betartani a szabályokat. Aki kezdő benne, annak valóban ajánlott a megszakítás, de ha már tudják rendesen alkalmazni, akkor nem szükséges.
2009. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem ha nem pont peteéréskor használjátok,akkor megbízható. Peteérés előtt pár nappal illetve peteéréskor pedig gumival vagy megszakítással.
2009. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a pénteki 18:43-as... de fogd már fel hogy hiába teszed fel "RENDESEN" ha csak 1 kicsi genya is kikerül az útjából az éppen elég hogy célt is érjen. ja meg olyanról nem hallottál hogy valakinek nem középidőben van peteérése vagy hogy 2x is lehet 1 cikluson belül peteérés?? (meg amugy is, akinek rendszertelen a ciklusa az hiába számolgatja a középidőt...)

én még mindíg azt mondom hogy ne bízzátok a szerencsére ezekkel a pharmatex termékekkel kapcsolatban. csak jót akarok ..hogy senki ne menjen azon keresztül amin én. ennyi

2009. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!