Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen árban mozognak a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen árban mozognak a fog. Tabletták? Cukorbetegeknek fellehet iratni? Tapasztalatotok alapján, akiknek rendszertelen volt a menziük azoknak beállitotta napra pontosan?

Figyelt kérdés
Mert Nálam ez van, és nemsokára megyek dokihoz, de előtte kíváncsi vagyok mások válaszaira.
2011. ápr. 17. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A tabletták ára általában olyan 5-6 ezernél kezdődnek. (Háromhavi adag esetén.)

Cukorbetegeknek szerintem lehet szedni, de azt az orvos mondja majd meg a vérvétel és az eddigi állapotod alapján, hogy melyik fajta tabi lehet számodra a megfelelő. A cukrosoknak tudtommal szűkülnek az ereik, náluk a tabletta komolyan növeli a trombózis veszélyét, érdemes erre figyelni.

A menstruációt pedig igen, beállítja teljesen pontosan, hisz az nem is menstruáció, hanem egy mesterséges dolog, amit a tabletta állít elő neked, szóval igen, pontosan fog érkezni minden hónapban.

2011. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2011. ápr. 17. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem leírták 5-6 ezer Ft három havi adag.

DE! Rendszertelen menszeszre eszedbe ne jusson tablettát szedni!!! Ha abbahagyod mert mondjuk majd babát szeretnél, lehet, hogy oltári nagyon megszívod...És majd örülsz neki, hogy ha csak olyan rendszertelen lesz, mint most. Tablettát csak rendszeres menstruációjú és peteérésű nőknek szabadna szedniük. Lehet, hogy az abbahagyás után a mostani labilis ciklusod nemfog visszaállni, lehet hogy a peteérésed is csak hosszú gyógyszeres kezelés után indul majd újra. Inkább menj el egy endokrinológushoz és vizsgáltasd ki magad, hog milyen hormonprobléma okozhatja a rendszertelenséget. A tabletta nem beállítja majd a menszeszed, hanem kikapcsolja és csinál helyette egy mesterséges ciklust.

2011. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!Egyetértek az előttemszólóval!

Rendszertelen ciklust beállítja,viszont a beállítás az egy álmenzesz gyakorlatilag.Minden hónapban nagyjából ugyanabban az időpontban egy álvérzést fog produkálni a szervezeted és védett leszel a terhességgel szemben.Viszont ha abba kell hagynod,nem fog megmaradni a rendszeresség,és totál felborítja a hormonháztartást.Nem mindenki tapasztalja a mellékhatásokat,de sokan igen.

Nekem nem volt sose menzim,hát meghozta,évek óta tömnek fog.gátlóval és ha nem szedném,akkor oltári idegbajos lennék,mert tudom és érzem,hogy nekem is menstruálnom kéne,mégsem jön meg tabletta nélkül:( (illetve eddig kb 5x fordult elő a 8év alatt..)Nekem azt mondta a doki,ha akarok majd babát abbahagyhatom a gyógyszert és majd gyógyszerrel lesz peteérésem és beágyazódás is....hát ez van.Sajnálom,hogy kamaszkoromban még nem hallottam más megoldásokról.

Azért írom le neked,hogy vannak tornák és más megoldások is a rendszerezésre.PL Aviva torna-keress rá!és gyógynövények,teák is.

Na és vannak más fog.gátló módszerek is...

2011. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én cukorbeteg vagyok, én szedhetek, de ez változó. Viszont szakorvosi engedélyt kell vinni nődokihoz, hogy szedheted, anélkül nem adja ki. Általában a feltétel, hogy járj rendszeresen cukorbeteg kontrollra, rendbe legyen a leleteid és ne legyenek szövődményeid.

2011. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó írónak: rendszeresen járok kontrollra, vagyis fél évente kell mennem, mert jók az eredményeim, szövődmények hála Istennek nincsenek!

2011. ápr. 17. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan szedhetsz :).
2011. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!