Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek férfiak szedhetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfiak szedhetnek fogamzás gátló gyogyszert? A barátnömnek nem lehet mert nem tudják hogy együt voltunk.

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 10:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

az óvszer biztonságosabb. a tabletta hasonló százalékban hatásos, ráadásul hormon tartalmú készítmény és ezáltal főleg hosszú távon sok problémát okozhat.

nem hallottam még hatékony férfi tabiról, de kérdezz utána, hátha van.

Barátnőd egyedül is intézheti az orvost, az meg erről a dologról elvileg nem szól a szülőnek, vagy nem szólhat.

én mindenesetre csajként nem szedek ilyen bogyókat, az óvszeres megoldás híve vagyok, ha félsz, hogy baj lehet, akkor még óvszerrel se benne menj el.

2010. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!