Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek férfiak szedhetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfiak szedhetnek fogamzás gátló gyogyszert? A barátnömnek nem lehet mert nem tudják hogy együt voltunk.

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 10:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én 16 éves múltam mikor először írattam fogamzásgátlót, simán megkaptam, a szülőknek ehhez semmi közük, még azt sem kell megtudniuk, hogy elment a dokihoz.

Amúgy meg a szülők sem hülyék, hisz már együtt vagytok 2 éve, szerinted komolyan elhiszik, hogy ennyi idő után nem volt még köztetek szexuális kapcsolat, pláne, hogy ilyen idősek vagytok?

Nőjetek már fel agyban is és ne aggódjatok már ilyen butaságok miatt :)

2009. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
bementél volt vizsgálat és irta ?nekem edig azt mondták h szülö is kel hozzá. nemtudom mit tudnak a szülei de ha tudnák nem iratot volna fel neki?
2009. nov. 12. 11:03
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is 16 voltam amikor irtak bogyót, mondjuk nem a védekezés miatt, hiszen szűz voltam, a mensim jött össze vissza, és nekem sem kellett szülő hozzá.
2009. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ha betöltötte a 16-ot a szülei nemkellenek a vizsgálathoz. és ha nem akarjátok akkor kiderülni sem fog, vizsgálatokat elvégeznek, vérvétel, és rákszűrés, de erről sem tájékoztatják a szülőket. és a papírra amit adnak sem írják rá h már nem szűz a kislány.

csak nem olcsó dolog ez a foggátló, az új fajták mnár 7-9ezer ft körül mozognak a 3 havi adag.

amúgy az óvszer kb ugyanannyira biztonságos mint a tabletta

2009. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:D
2009. nov. 12. 11:12
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

NEM NEM BIZTONSÁGOSABB!

A férfi fogamzásgátló nagyon gyenge hatásfokú, pont azért nem elterjedt. Én nem ajánlom a lánynak sem a tabletta szedését mert még serdül és hiába csak kis hormontartalmú szert szedne is, ha nem sürgős, ne szedjen tablettát.

Simán használj kotont, elég megbízható, persze ha nem penge nő ki a farkadból! :D

2009. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsó. Olvasd el a válaszokat, mielött hülyéket irsz. :/
2009. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szintén az a véleményem a szülők pontosan tudják, hogy szexeltek! A lány helyében én beszélnék anyuval. Lehet meglepődne először, de 90%, hogy aztán ő segítene elkísérni a nőgyógyászhoz.

20 évesen több eszed lehetne neked meg! Aktív szexuális életet élő nőnek járnia kell nőgyógyászhoz! Ha a csajod ezt nem is tudta, neked azért illett volna!

2009. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
na hat, én meg mar mindenben bizok, csak az ovszerben nem. nem egyszer mar elszakadt, nem akartam több idegeskedést, és tablettara valtottam. beszéltem anyukammal is, és ő is azt mondta, h nyugodtabb, ha tablettat szedek. a gumi megszakitás nelkul nem sokat ér. mert ha mar elmentel, és nem vetted ki, akkor nagy a valószinűsége, h lecsuszik. szoval inkabb a tabi. és ne gondold, h a szülők nem tudjak. mégis mit gondolsz, mit gondolnak?? sakkoztok? :D
2009. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Bízhatsz az óvszerben nincs gond vele. Előttem már minden elmondtak, de annyit hozzáfűznék, hogy a szűz betegeknek az anamnaesisükre rá van írva,hogy nem élnek nemi életet, ez lehet magyarul írva,lehet virgo-ként feljegyezve, vagy bárhogy, de azt,hogy nem szűz így nem fogják ráírni.
2009. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!