Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek férfiak szedhetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfiak szedhetnek fogamzás gátló gyogyszert? A barátnömnek nem lehet mert nem tudják hogy együt voltunk.

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
jaj.. miert kell arrol feltétlenül tudni a szülőknek? amugy hidd, el a szülők többet tudnak, mint ti azt hinnétek. elmegy az orvoshoz, megvizsgalja, és kiir vmi tabit. ennyi az egész. amugy ugy tudom, h van ferfiaknak is, de az még nem olyan elterjedt.
2009. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

mert ö + kiskoru és ink szedném én ha lehetne mert babát + nem akarunk és nemlene jo ha véletlenül is becsuszna.és neki csak szülövel irnák ki szerintem.

amugy köszönöm a választ .

2009. nov. 12. 10:40
 3/21 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. ha pl. 17 éves, akkor nem kell szülő, vagy igen? az a "gond", en masik országban élek, ahol kiadják nem 18 éveseknek is. de neki is kiirná az orvos, ha pl. arra panaszkodna, h mensturáció alatt erősek a görcsei. amugy hany evesek vagytok?
2009. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
a barátnöm 16 lex én meg 20.
2009. nov. 12. 10:46
 6/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyeseknek furán hangzik, de valóban létezik férfiaknak is fogamzásgátló tabletta, csak nem annyira közismert dolog, mert nők szokták a tablettás módszert alkalmazni.

Amúgy menstruációs panaszok esetén is adhatnak fogamzásgátlót, én is arra (is) kezdtem szedni (nagyon ingadozó volt a mensesem, 11 éves voltam az első vérzésnél, és 20 évesen se állt be, volt, hogy 2-hetente megjött, volt, hogy majdnem egy hónapig véreztem és persze fájt mindenem...). Csak mielőtt kiadják, azért vizsgálat is van, vérvétel, stb. hasraütésre nem adnak, mivel többféle létezik, ez nem olyan, mint egy megfázásgyógyszer.

Járjatok utána, egyébként jó, hogy ti gondoltok a védekezésre, és nem utólag sopánkodtok.

2009. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

magyaroraszágon még nincs forgalomban férfi fogamzásgátló.

de ott a gumi hazsnáljátok azt. azis biztonságos annyira mint a tabletta.

2009. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
igen csak a vizsgálatokon kiderülne h már nem szüz és a szülei nem tom mit szolnának 2 éve együt vagyunk és 1 rosz lépésel nem akarom elrontani az életét ovszert használunk de mindig lehet bej és azé gondolkodtam h szedném.
2009. nov. 12. 10:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Most akkor mi bajod az ovszerrel? :/Jó az.
2009. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nincs semi de szerintem a tabletta biztonságosabb. nem?
2009. nov. 12. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!