Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek hány nap volt a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány nap volt a legtöbb amennyit késett a menstruáció és nem volt baj belőle? ( pl terhesség)

Figyelt kérdés
5.ére vártam volna de még mindig nem jött meg vettem 2 tesztet az egyiket 3 nap múlva csináltam negatív lett a másikat meg csütörtökön.. az is negatív.. és nem értem miért késik ennyit.. igaz mostanában volt egy nagyon stresszes időszakom kb 2 hetet végig idegeskedtem + alig ettem.. amiatt lehet?
2013. okt. 19. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet amiatt. Egyébként nekem olyan is volt, hogy több mint fél évet késett, az hormonprobléma miatt volt.

Olyan is lehet, hogy kimarad egy, és csak a következő hónapban jön meg, azt pl. a stressz indokolhatja. De ha a jövő hónapban se jön meg, akkor menj orvoshoz.

2013. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem :) most h belegondolok még régebben mikor lehettem vagy 14 és még nem éltem sexuális életet volt olyan h nyáron simán kimaradt egy hónap.. :) de ha nem jönne meg jöv. hónapban sem akkor elmegyek mindenképp az orvoshoz :) köszönöm :)
2013. okt. 19. 09:46
 3/10 anonim válasza:
Nekem már volt, hogy 6 hónapot késett, mert túlzásba vittem a fogyókúrát, de már helyre jött, amióta ésszel csinálom.
2013. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el orvoshoz. Ez lehet valami ciszta is.

Ami vagy felszívódik magától vagy egy kis orvosi segítség kell hozzá.

jobb a biztonság.

2013. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben elnézek majd az orvoshoz és leírom mit mondott :) és köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 19. 13:38
 6/10 Snooch ***** válasza:
nekem 16 napot késett augusztusban és nem lett belőle baba :)
2013. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál... azt mondta h csináljak holnap reggel egy tesztet és majd eldől.. kicsit sem nyugtatott meg.. ja meg azt kérdezte h ha az leszek e megtartom e.. szval nagyon beijjedtem ultrahangozott de azt mondta h ott nem látott semmit
2013. okt. 24. 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressztől van.Most meg még jobban idegesíted magad,attól,h nem jön meg.Nekem a leghosszabb idő,míg nem jött meg 3 hónap volt,stressz miatt.Azóta viszonylag normálisan meg jön.
2013. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy csak annyi :( ma azért is vettem 2 tesztet az egyiket megcsináltam du semmi.. remélem a reggeli sem lesz bajos :)
2013. okt. 24. 17:30
 10/10 A kérdező kommentje:
vissza mentem reggel és mivel a reggeli teszt is negatív lett így annyit mondott hogy 2 héten belül megkell jönnie :)
2013. okt. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!