Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, vagy történt hasonló? 18/L

Figyelt kérdés

Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt és többször is lefeküdtünk már, de mindig gimival és mindig kivette mielőtt elment volna.

Az a problémám, hogy 2-án feküdtem le Vele utoljára, utána rednesen megjött a menstruációm (18-tól, 22-ig tartott) azonban Hétfőn azt vettem észre, hogy még vérzem, de csak egy két "csepnyi". Ma viszont suliban újra ez történt csak már v.mivel több, és olyan mintha már a menzesz utolsó napján lennék h épp h van.


Mivel védekeztünk és a gumi sosem szakadt ki ill. Mindig kivette belőlem mielőtt elment, így nem lehetek terhes, ugye ? Illetve nem tudja valaki h ez miért lehet ? Nagyon aggódom h nehogy baba legyen vagy bármilyen betegség :/



2013. szept. 24. 17:47
 1/7 A. Bundy ***** válasza:
51%
ha van rajta gumi minek kell kivenni?
2013. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A biztonságra hajtunk.. nagyon is, és nem akarjuk h bármi baj legyen, nem hiányzik 19-20 évesen egy baba. De itt nem is ez volt a kérdés.
2013. szept. 24. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

szerintem egyetek krumplistésztát, az sokat segít. és feküdjetek le este is, elalvadás céljából.

mindjárt hozok két babát neked. úgy félsz tőle, hogy embertől nem félnél így. vigyázz, mert megesznek, széttrancsíroznak, kibeleznek téged a babák, nagyon félelmetesek a csöppséget!

2013. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Huu,én is félek mindig attól,hogy nehogy gond legyen,de szerintem ( bocs hogy ezt mondom ) de ez az eset kicsit már beteges.Ha óvszerrel védekeztek,akkor minek kivenni? :O


Amúgy nem lenne egyszerűbb elmenni venni egy terhesség tesztet ha már ennyire félsz,illetve nőgyógyászhoz? :)

2013. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az aztán a szeretkezés ha kiveszi belőled.. Te jó ég! Ennyire ostobán szexelni... Két..........
2013. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tuti nem vagy terhes.....
2013. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit vett ki elmenetel előtt?

A gumit?

Csak, hogy felmerült benned ez a kérdes....

2013. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!