Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek olyan, hogy az exednek külsőre hozzád hasonló párja lett? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ez tudatos vajon? Vagy csak véletlen? Mert velem nagyrészt ez történik. Szakit velem a csaj, aztán a legközelebbi barátja, akibe szerelmes lesz mintha az ikertestvérem lenne.
2011. ápr. 19. 13:20
1 2
 1/11 Kingaa1 ***** válasza:
100%
Az én exem is most egy hozzám hasonló alkatú, személyiségű lányba lett szerelmes:) A legjobb barátnőm volt amig nem jöttek össze, és félre ne értsétek nem a pasi választott szét hanem a távolodás:)
2011. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Velem is megesett ez. volt egy barátom akivel nem jöttek össze a dolgok, majd utána csak olyan fiúkat kerestem aki hasonlítanak hozzá, volt is ilyen és a jelenlegi is ilyen :S lehet csak véletlen vagy nem tudom. De ez a jelenlegi már régen tart.

2011. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Nem hinném, hogy tudatos lenne, legalábbis a legtöbb esetben.

Olyan is volt, hogy én jöttem rá, hogy nagyon hasonlítok külsőre a srác exére (nem volt nehéz rájönni, mivel mindenki ezt szajkózta). Rá is nyomta a kapcsolatra a bélyeget. Szakítottam is a sráccal elég hamar, mert az idegeimre ment, hogy mindenki hasonlítgatott.

Ezután összejött egy olyan csajszival, aki szintén hasonlított arra az exére. Ez így már nem hiszem, hogy véletlen lett volna, inkább szánalom =) De az a csaj se volt jobb. Eleinte engem kezdett majmolni stílusban, frizurában, gesztusokban. Majd a fejére olvastam, hogy a srác egy bizonyos exéhez hasonlító nőket gyűjtöget, és ő is csak ezért kell neki. Rögtön elkezdett összehaverkodni azzal a csajjal és szinte a lábnyomát nyaldosta... Vannak szánalmas emberek. =)

2011. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ellenkezőleg, jobban szeretem, ha különböznek külsőre.

A te esetedben, előfordulhat, hogy külsőleg te voltál az ideálja.

Vagy, hogy jól esik neki, ha a pasija felidézi az exét (téged) - érted :D

2011. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy régebbi pasim miután kirúgott, kiválasztotta a másik alacsony, vékony, fekete, hosszú hajú, szemüveges lányt az évfolyamról. :D Nem bosszantott, inkább viccesnek találtam.
2011. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bár nem velem történt, de ismertem egy csaj akit kirúgott a barátja, majd egy dettó ugyanolyan csajjal jött össze a srác csak 4-5 évvel fiatalabb kiadásban. ehte ugyanaz a kategória mint külső mint belső szempontjából. persze ez inkább azért van, mert a srácnak kiforrott ízlése van, és szereti a könnyen manipulálható, kihasználható, fiatal, csinos lányokat.
2011. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gonosz leszek: ilyet még egyet nem kap! Egyedül is van azóta.... :)
2011. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán azért mert ilyen csajok/pasik jönnek be nekik.Nekem is van olyan fiu haverom aki megőrül a feketehajú,vékony lányokért.Nem azért,mert az exeire hasonlítanak,csupán őket találja vonzónak.
2011. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én páromnak rajtam kívül egy barátnője volt és neki ugyanaz a neve, mint nekem :DD
2011. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam eddig a csajoknál csak a nevek stimmeltek :), az én utolsó exem is szinte hozzám teljesen hasonló sráccal jött össze szakításunk után. Én meg azóta is szándékosan másikat keresek, de ki tudja, lehet a nagyő is hasonló lesz mint ő.
2011. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!