Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lenne ha a patikus kiadja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha a patikus kiadja a 72órás tablettát vény nélkül és az kiderül?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvisz a rendőrbácsi.
2013. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja kiadni. Egyébként meg munka körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés, minimum a működési engedélye ugrana...
2013. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi. Van gyógyszertáros ismerősöm, aki adott már ki vényköteles gyógyszert nekem anélkül, hogy felirattam volna. (Fogamzásgátlót is)

Azt mondta van egy bizonyos keret, amiből adhatnak ki vény nélkül, de nem szokták, nem szeretik... Egy 72 órás tablettát, ami igencsak nagy lórúgás a szervezetnek, meg gyanítom pláne nem. Bár azt hiszem régen volt olyan, amit meglehetett venni vény nélkül is, csak kb háromszor annyiba került. Mostmár nem tudom mi a helyzet. Jobb ebből nem kihagyni az orvost szerintem.

2013. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi.Nyugodtan kiadják.A leszerződött orvosokkal standolási időre ill amikorra kell, megszerezik a szükséges recepteket fals beteg adatokkal és nevekkel....


Nem kell ezen agyalni.

2013. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van ismerosod, barmit kiadnak. Nekem is...
2013. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!