Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hagyjam abba a szedését?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam abba a szedését?

Figyelt kérdés

Corenelle tablettát szedek 5 napja.

Eddig csak mindennapos hányingerrel küzdöttem, amit betudtam mellékhatásnak.

Éjszaka viszont már arra keltem fel, hogy a szívem úgy dobogott, hogy azt hittem szívinfarktust kapok. Majdnem egész éjszaka fent voltam nem tudtam aludni.

Lehet ebből komolyabb bajom? Most nem tudok hirtelen orvoshoz menni szombaton. Úgy döntöttem abbahagyom a szedést.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2013. okt. 12. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha élsz szexuális életet,akkor szedd végig ezt a levelet és utána hagyd abba szerintem.Utána pedig szépen kiegészítő védekezés óvszerrel.


Addig is kérj időpontot, illetve nyugodtan el tudsz menni nőgyógyászatra a kórházba,ahol szépen kivárod a sort....

2013. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért kell végig szednem? Még nem voltunk gumi nélkül együtt. 5 napja szedtem. Vártam volna amúgy is egy hónapot.
2013. okt. 12. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem voltatok együtt, akkor elvileg abba is hagyhatnád, de akkor számíts rá, hogy újra meg jönni a "menzeszed". de ha esetleg védekezés nélkül lettetek volna együtt (bár azt írtad, nem), akkor terhes is lehetnél, mivel akisfickók akár 7 napig is várhatják a petesejtet.
2013. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt mióta szedem :) Meg persze azelőtt sem védekezés nélkül :)
2013. okt. 13. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!