Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után kezd el hatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezd el hatni a fogamzásgátló tabletta ha a menstruáció 3. napján kezdtem el szedni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el először fogamzásgátlót szedni és az első menstruácios napon sajnos nem tudtam bevenni igy csak a 3. napon került rá sor és már voltunk együtt a barátommal más védekezés nélkül az érdekelne h hatásos igy is a tabletta?
2013. okt. 10. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
elvileg már az első szemtől hatnia kell, legalábbis a legújabbak már így működnek. persze sokan azért még legalább egy hétig védekeznek máshogy. én mondjuk az első szem után simán szexeltem a barátommal, és nem lettem terhes, de 1 példa nyilván nem általános :)
2013. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszer mellé adnak egy kis papírt is, és véletlenül sem csak "nehezéknek".


Elolvastad egyáltalán?

NEM minden gyógyszernél lehet elkezdeni a 2.-tól az 5. napig is!!!

Van amelyiknél csak az első napon!


Amelyiknél igen, ott 1 hét kiegészítőt írnak elő.

Magyarul a 11. tablettától mehet a buli!

2013. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nem kaptam hozza betegtajekoztatot... mert ez meg csak elvileg "proba" de olvasni ilyet is olyat is ... remelem hatasos a tabletta
2013. okt. 10. 23:17
 4/4 A kérdező kommentje:
de köszönöm a valaszokat :))
2013. okt. 10. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!