Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Többször belém élvezett egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször belém élvezett egy éjszaka alatt, de 2napra rá vettem be 72 órásat. Viszont antibiotikumot is szedtem mellé. Lehet baj?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igen lehet baj. Minél később veszed be a tabit, annál kisebbek az esélyek. Ha rögtön aktus után veszed be, akkor is 84%-os a siker.

De két nap után már csak 32-14 között van. És még antibiotikumot is szedsz.


Ha most nem leszel terhes legközelebb inkább szorítsd a 72 órás tabit a térdeid közé és ne enged ki onnan, amíg pénisz a közeledben van. Ennél hatásosabb fogamzásgátlást nem tudok a te kaliberednek megfogalmazni.

2013. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
igazából a teherbeesés a női ciklus alatt körülbelül 3 napon lehetséges, szóval nem ártana tudni, hogy a ciklusod hány napos és hányadik napon történt ez az együttlét
2013. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi lesz a neve? :)
2013. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem lesz neveeee :D
2013. okt. 1. 18:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak egyetlen dolgot nem értek. Ugye a 72 órás tabit mostmár csak nőgyógyász szakorvos írhatja fel. Tehát kellett találkoznod személyesen egy szakorvossal. Meséld már el, hogy mi a jó nyavajáért nem mondtad az orvosnak, hogy: "doktor úr: xy antibiotikumot szedek, lehetséges-e, hogy csökkenti az ön által felírt gyógyszer hatását?" - ha már ilyen helyzetbe kerültél, legalább erre lehetett volna eszed. A doktorbácsik/nénik szoktak válaszolni az efféle kérdésekre.

A teendőd a következő: 1 Mi Atyánk, 1 Üdvözlégy és 2 hét múlva 2 db terhességi teszt elvégzése.

2013. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sima házi orvos írta fel nem szakorvos és ráadásul nem is az én dokim volt és akkor el is felejtettem csak azon voltam,h adjon receptet anélkül,h be küldene a nőgyógyászatra.
2013. okt. 1. 19:36
 17/18 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy.
2013. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Erre a háziorvos is tudott volna válaszolni. De azzal tisztában kell lenned, hogy az új rendelet szerint ez szabálytalan.
2013. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!