Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi tévőek legyünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévőek legyünk?

Figyelt kérdés
A barátommal ma reggel szeretkeztünk..utána megtisztálkodott,és este megint le akartunk feküdni egymással,de a dolog közepe felé elszakadt az óvszer,nem volt neki előnedve,csak félek,hogy a reggeliből maradt még rajta..Jövő hét közepén kell,hogy megjöjjön,már tegnap óta fáj a mellem és a hasam,tehát minden jel megvan arra,hogy megjöjjön..Szerintetek?
2013. szept. 28. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz.
2013. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz baj nyugalom! :)
2013. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

"nem volt neki előnedve"


Ez csak akkor lehet igaz, ha úgy kellett tartani a farkát, mert magától nem állt és nagy undorral próbált téged dugni.


Ha ez nem igaz, akkor 1000%, hogy VOLT neki.

2013. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok az utolsó válaszolónak én párommal mindig gumi nélkül feküdtem le most már fogamzásgátlózok mindig úgy állt mint a cövek és sose volt elő nedvesőt volt olyan is hogy elélvezett és nem jött belőle semmi és utána tudtuk folytatni ugyan úgy szv ne parázz ha nem volt elő nedv és nem ment el semmi baj nem lehet!
2013. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok neked, hogy olyan tudatlan vagy, hogy nem tudod, az előváladéknak ELENGEDHETETLEN funkciója van!

Azt tisztítja meg a húgycsőt. Biztosítja a megfelelő PH-t a spermiumoknak.

Ha az nincs, az illető valószínűleg VAKTÖLTÉNNYEL lő, mivel még a péniszből kifelé vezető úton elhalnak a kisfickók az előváladék hiánya miatt. ;)


Úgyhogy ha lenne eszed, akkor ahelyett, hogy vered a melled, kézen fognád a "párodat" és elrángatnád egy andrológushoz, mert HA TÉNYLEG igaz, amit írsz, akkor a kedves fickó BETEG. :D

2013. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs az ég világon! Szimplán van egy gyakorlat amit ha eleget végzel ondó nélkül ha akarsz anélkül is eltudsz élvezni ennek most meg nem mondom a szak kifejezését de olvass utána BIOLÓGIA órán te merre császkáltál?
2013. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biológia órán? Áruld már el, hogy melyik osztályos anyag részeként oktatják a SPIRITUÁLIS, TANTRA szexet? :D

A kérdező viszont nem azt űzi a barátjával.

2013. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök mind1 nem feltétlenül van minden fiunak elő nedve nagyon sok olyan fiúval voltam akinek volt és akinek nem volt!
2013. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!