Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi tévők legyünk? Kétségbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévők legyünk? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsot kérlek! 5hónapja szedem a Lindynette20-at....de hasmenésem volt a gyógyszer bevétele után másfél órával hétfőn és kedden is. Ilyenkor nagyon jól tudom, hogy 7napig kiegészítő védekezés ajánlott. De tegnap együtt voltam a barátommal és megfeledkezett hogy nem szabad elmennie bennem..én pedig későn figyelmeztettem..pont mikor elment h NEE!..nagyon kétségbe vagyunk esve, hogy baj lesz!!! Gondolkoztunk, hogy veszünk sürgősségit, csak nem tudjuk lehet-e fog.gátló mellett...másfél éve vagyunk együtt, tehát tudjuk, hogy felelősséggel jár a szex. Nagyon meg vagyunk ijedve .. :S mi tévők legyünk? köv.hét kedden veszem be az utolsó szemet, aztán jön a várakozás...félek! Barátom is nagyon fél, hogy baj lesz-e? szerintetek? mi tévők legyünk? Nem tudom ennek van-e jelentősége de 2napja barnás folyás szerű dolog is jelentkezett nálam. Lehet most nagyon felelőtlennek és tudatlannak tartotok, de nem leszólásokat szeretnék kapni, hanem segítséget! 17/L, barátom 20/F
2009. dec. 20. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyetek sürgősségit.Nem kellemes de jobb mint egy nem kívánt terhesség.És lehet tabi mellett is.
2009. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1:Ha régóta szeded,akkor nincsen baj,mert véd az úgyis,ha egy szem így (hogy is mondjam?) kimaradt.:)

2:Lindynette mellett nem szabad 72 órásat beszedni,rajta van a betegtájékoztatón is.

2009. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
már ott elkrtátok, h csak gumival lett volna szabad mivel az előváladékban is lehet spermium, vagyis nem az volt az egyetlen hiba, hogy elment.
2009. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ne aggódj nem lesz semmi baj. Már régóta szeded.
2009. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

A KIEGÉSZÍTŐ VÉDEKEZÉS NEM AZT JELENTI, HOGY MEGSZAKÍTÁSOSAN SZEXELTEK!!!!

megérdemlitek, jó hülyék vagytok!!!!!

2009. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tabletta 30 perc alatt felszívódik a szervezetedben, ne vedd be a sürgösségit mert Lindy mellett nem szabad, ha ennyire para kérj ki egy orvos véleményét, de ne itt érdeklődj, nekünk nincs diplománk.
2009. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy hülyeséget csináltunk! akkor 72órás kizárva..köszönöm az eddigi válaszokat
2009. dec. 20. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:
nyugodj meg nemhiszem hogy baj lesz. Egyrészt régota szeded másrészt a legveszélyesebb ha a ciklusod első két hetében hagysz ki gyogyszert ,de ha jol értelmezem te már a levél végén jársz. Minimális az esélye hogy gond legyen.72 orásat pedig tilos bevenni fogamzásgátló mellett .Máskor azért jobban figyeljetek.
2009. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsánat, elírtam..ez lesz a 4.hónap h szedem. igen jól érted..kedden veszem be az utolsót...hát ha ezt baj nélkül megússzuk...mondta barátom is hogy többet nem élvez el bennem :S elég nagy lecke ez nekünk :S
2009. dec. 20. 12:56
 10/13 anonim ***** válasza:
ti nem használtatok kiegészítő védekezést, mert a kiegészítő védekezés az az óvszer, nem pedig a megszakítás, mivel az semmilyen formában sem védekezés. nem hiszem hogy gond lesz de ha legközelebb kiegészítő védekezés kell, akkor valóban legyen, mert jelenleg te voltál a hülye aki szarul csinálta.
2009. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!