Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi tévők legyünk? Kétségbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévők legyünk? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsot kérlek! 5hónapja szedem a Lindynette20-at....de hasmenésem volt a gyógyszer bevétele után másfél órával hétfőn és kedden is. Ilyenkor nagyon jól tudom, hogy 7napig kiegészítő védekezés ajánlott. De tegnap együtt voltam a barátommal és megfeledkezett hogy nem szabad elmennie bennem..én pedig későn figyelmeztettem..pont mikor elment h NEE!..nagyon kétségbe vagyunk esve, hogy baj lesz!!! Gondolkoztunk, hogy veszünk sürgősségit, csak nem tudjuk lehet-e fog.gátló mellett...másfél éve vagyunk együtt, tehát tudjuk, hogy felelősséggel jár a szex. Nagyon meg vagyunk ijedve .. :S mi tévők legyünk? köv.hét kedden veszem be az utolsó szemet, aztán jön a várakozás...félek! Barátom is nagyon fél, hogy baj lesz-e? szerintetek? mi tévők legyünk? Nem tudom ennek van-e jelentősége de 2napja barnás folyás szerű dolog is jelentkezett nálam. Lehet most nagyon felelőtlennek és tudatlannak tartotok, de nem leszólásokat szeretnék kapni, hanem segítséget! 17/L, barátom 20/F
2009. dec. 20. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Kiegészítő védekezésnek tökéletes a megszakítás, hiába okoskodnak itt, mivel ez elővigyázatosság (ugyanúgy, mint antibiotikumok esetében is). Nézd, 1,5 órával történt, ha nem is teljesen, de már elkezdődött bőven a gyógyszer felszívódása, teljesen 1,5-3 óra alatt szívódik fel, egyénenként változó. Sürgősségi tabletta teljesen kizárt, fogamzásgátló tablettával tilos kombinálni, hiszen mindkettő hormontartalmú készítmény.

Nem vagy sem felelőtlen, sem tudatlan, rengeteg emberrel előfordul, hogy elfeledkezik dolgokról, ki erről, ki arról. Ilyesmi előfordul. Én úgy gondolom nem leszel terhes, és kívánom, hogy így legyen :)

2009. dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!! Főleg utolsó...nagyon-nagyon jól esett!! köszönöm!
2009. dec. 21. 15:38
 13/13 anonim ***** válasza:

12:06 Annak írd, hogy hülye, aki abszolút nem védekezik, és neki áll feljebb -.- Szal neked K.uss... köszi...

Kérdező, szerintem egyáltalán nem vagytok vészesen felelőtlenek, nálatok sokkal rosszabbak vannak...

2010. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!