Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezzünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezzünk?

Figyelt kérdés
Barátnőm és én 3 éve vagyunk együtt nagyjából 2 éve védekezünk fogamzásgátló tablettával. És most szeretnénk abba hagyni, mert mióta szeri egyre hisztisebb egyre veszekedőseb, a libidója szinte 0 , és nem akarom hogy erre rámenjen a kapcsolatunk, illetve nem akarom hogy ezzel mérgezze magát. Az óvszeren kívül milyen fogamzásgátló módszert ismertek, ami be vált és jól működik is ? Olyan érdekelne ami nem hormonális. Előre köszönöm a segítséget !

2013. szept. 16. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg az Esethelyettitablettát kipróbálhatjátok, azt mondják, annak majd' 100% a hatékonysága.
2013. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
óvszeren és tabin kívül nincs megbízható módszer. Léteznek helyi spermicides dolgok (pharmatex), naptármódszer, megszakítós "módszer", spirál, meg minden hülyeség, de egyikkel sem érdemes próbálkozni.
2013. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fiatalok vagytok, és semmiképpen sem szeretnétek még babát, akkor barátkozz meg az óvszerrel.

A többi módszer kevésbé hatékony. Esetleg még spermicid és megszakítás egyszerre szóba jöhet, de szerintem elég illúzióromboló. Egyrészt a spermicid csíphet (engem annyira mart, hogy még 2 óráig sajgott utána), másrészt szerintem a megszakítás ezerszer kiábrándítóbb az óvszernél.

Vagy szerezhettek pesszáriumot, és kombinálhatjátok spermiciddel. De azt meg csak külföldről lehet rendelni.

Szerintem az óvszer a legegyszerűbb.

2013. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!