Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek "kell" venni a gumit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek "kell" venni a gumit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal nem tudunk ebben megegyezni :D Szerinte ő a pasi, neki kell fizetnie, én meg nem kell, hogy beleszóljak, és nem engedi, hogy én fizessem ki. Tervezek tablettát szedni, és azt én fogom fizetni mindenképpen, de hát a gumi is miattam kell, vagy mi... Nálatok ki veszi?


2013. szept. 16. 21:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy vitatkozunk, nem azt jelenti, hogy egymást fejét leülvöltve csapkodunk a szobában, csak, hogy tájékoztassalak. Soha egyszer sem veszekedtünk még, ezen a kérdésen egyszerűen nem tudtunk megegyezni... Nem is írtam amúgy, hogy vitatkoztunk, nem tudom ez neked honnan jött le. Én csak nem szeretnék olyan barátnő lenni, aki mindig vele veteti meg, és ő nem enged abból, hogy ő fizeti...
2013. szept. 17. 08:38
 12/12 anonim válasza:
Mi anno a gumit is, meg most a bogyót is felváltva vásároljuk, de nincs különösebb megegyezés, hogy most egyszer ő, egyszer én... Hanem akinek eszébe jut, alkalma van rá, az veszi.
2013. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!