Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek "kell" venni a gumit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek "kell" venni a gumit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal nem tudunk ebben megegyezni :D Szerinte ő a pasi, neki kell fizetnie, én meg nem kell, hogy beleszóljak, és nem engedi, hogy én fizessem ki. Tervezek tablettát szedni, és azt én fogom fizetni mindenképpen, de hát a gumi is miattam kell, vagy mi... Nálatok ki veszi?


2013. szept. 16. 21:34
1 2
 1/12 Tündöklő Charmander ***** válasza:
100%

egyszer ő egyszer te..

jééééééééééééééé


micshoda megoldáshok vánnák itthen :OOOO

2013. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát, a cucc belőle jön
2013. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyébként az első pedig zseniális
2013. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

aki nem akar gyereket és nemi betegséget!

felezzétek el az árát

én

2013. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A fiúnak kell hisz ő használja... DE ha nem muszály akkor ne vegyetek.. Gumi nélkül jobb ;) Ha szedni fogsz tablettát akkor a védelem megvan...
2013. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen a fiúból jön a cucc,viszont ő nem lesz terhes.A csaj meg igen.

A felezés a legjobb

2013. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát kitérővel szeretném kezdeni: "fantasztikusan mély lehet a kapcsolatotok" ha még ezen is vitatkozni tudtok...mi lesz később?


amúgy egyik haverom öccse 1 hónapja tudta meg hogy a barátnője terhes.hiába szedte a gyógyszert a csaj ha az "csak" 99 egész valamennyi százalékos védelmet nyújt.

2013. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felesbe a gumit is és a tablettát is mert ugyan úgy ahogy a szex két emberen múlik a védekezés is két ember feladata.
2013. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legjobb ha felesbe fizetitek, de jobb ha ő választja ki, nehogy rossz legyen a méret.

Am nem csak miattad kell védekezni, ez közös felelőség és ha terhes leszel az a közös gyereketek lesz.

Ez am még mindig jobb, mintha nem lenne hajlandó fizetni és tőled várná el, szerintem ritka h ilyen gálánsan viselkedjen valaki.

2013. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Farmer válasza:
Nekem a nagymamám szokta venni.. Igaz a boltba csak pislognak mikor kimegy egy doboz kotonnal..
2013. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!