Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik gyógyszerre váltsak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gyógyszerre váltsak?

Figyelt kérdés

1 éve szedek Lindynette 75/20-t. Sajnos felcsúszott rám pár kiló, nem sok, de váltani szeretnék. Szerintetek melyik az, amire érdemes lenne? Hallottam olyat, amelyiknek vízhajtó hatása is van.Tudom hogy egyénenként más és más a hatás, de melyik az, amelyiktől átlagban nem indult hízás? Melyiket ajánlanátok?

Köszönöm a válaszokat :)


2013. szept. 15. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Konzultálj egy orvossal erről, ez itt nem a webbeteg.
2013. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Tudom hogy egyénenként más és más a hatás, de melyik az, amelyiktől átlagban nem indult hízás?


Mivaaan? Te magad válaszoltad meg a kérdésedet, egyénenként más és más, nincs olyan, hogy valami biztosan beválik.. Ha azt mondjuk, hogy egy másik gyógyszernél 1000-ből 999 embernek semmi gondja nincs, de pont te vagy az az egy, számít az, hogy átlagban mi a helyzet? Na ugye..

A másik dolog, nem a fog.gátlótól csúsztak fel a kilók, az csak az étvágyadat növelheti meg, hogy te ezt mennyire tudod kontrollálni, az már csak rajtad múlik. De ha egy ilyen relatíve alacsony hormontartalmúnál is súlyproblémák merültek fel, valószínűleg a többinél is ez lesz a helyzet.

2013. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a semmit :)
2013. szept. 16. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, nagyon értelmeset nem nagyon bírtak írni.. Legelőször ( már jó régen), nekem is a Lindynette 20at írta fel az orvos.. Minden bajom lett tőle, felszedtem pár kilót, hangulatváltozásom volt stb.. Utána kértem tőle valami mást és egy akkor újnak számító, alacsony hormontartalmú gyógyszert adott nekem, a Yadine-t, amit utána évekig szedtem.. Nekem tökéletes volt, semmi bajom nem volt tőle, egyik barátnőm is ezt szedi, neki is bevált. 7000ft körül van a 3 havi adag, pontosan nem tudom megmondani, meg patikánként is változik.. Még tavaly vettem utoljára, mert februárban abbahagytam, hogy legyen kisbabó és egy hónapra rá össze is jött, úgyh ilyen szempontból is jó..:-) Remélem segítettem neked. 25+6 hetes kismama.
2013. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is sok jót hallottam róla, szerintem erre fogok váltani :)

Köszönöm szépen és gratulálok! :)

2013. szept. 18. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!