Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki adott már el pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditimi kérdése:

Valaki adott már el pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem, ki venné meg?
2013. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a Barátok közt-ben:D
2013. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Át akarod vágni a pasid?

Halkan megsúgom, hogy a negatív terhességi teszt x idő (10-20 perc) után pozitívvá válik!


De ha gondolod én adok el neked egypár tízezresért :)

2013. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de ha férfi lennék, és a barátnőm egy pozitív terhességet lobogtatna a szemem előtt, ragaszkodnék hozzá, hogy elkísérem a nőgyógyászhoz.


Tényleg van olyan, aki így akar egy pasit megvezetni? És van olyan pasi, akit így meg lehet???

2013. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cikkeznek erről mostanában. Olyan férfiak ijesztgetésére is használják, akik csalják a feleségüket.
2013. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3.! Halkan megsúgom, hogy a negatív terhességi teszt x idő (10-20 perc) után pozitívvá válik!

Ezt most hogy érted? Ha negatív a teszt akkor az negatív is marad, nekem volt már negatív tesztem és nem változott át pozitívvá...bele is haltam volna....Amúgy meg mi ez a teszt vásárlás? Ez valami új fétis? Láttam már itt olyat is aki vett volna....minek venni? Csinálj! Ha ijesztgetni akarsz valaki a pozitív teszttel arra az a legjobb és leghatásosabb ha Te produkálod azt a pozitív tesztet. Amúgy elég feltűnő hogy 9 hónap múlva nem érkezik meg a baba....

2013. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 vagyok. Még évekkel ezelőtt csináltam tesztet, és a tájékoztatóban is írták, hogy x idő után már nem érvényes mert mindegyik csík megjelenik rajta... És valóban... Kíváncsiságból 20perc elteltével megnéztem és igen mind a két csík láthatóvá vált... És nem voltam terhes!!


Manapság nem volt szükségem tesztre így elképzelhető hogy ezek már másként működnek. Bár 3 év alatt szerintem nem változhatott ennyit...

2013. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem én ezt. Ha először negatív és eltelik 10-20 perc és utána pozitívvá válik akkor mi értelme tesztet csinálni? Nekem van itthon 2 negatív is, és egyik sem lett pozitív, pedig az egyiket márciusban, a másikat pedig 1,5 hete csináltam. Tény és való hogy berepedezett a csíkoknál a papír, ahogy kiszáradt, de nem jelent meg a második csík rajta. Kicsit fura is lenne, mert akkor nem tudná eldönteni az ember hogy mi is van. Na mindegy is. :)
2013. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit én csináltam arra az van írva hogy 10 perc utána teszt már nem értékelhető, tehát ha nem jelenik meg rajta sem a c sem a t betűnél csík akkor hibás, dobós a teszt. (utolsó voltam)
2013. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen kár, hogy annyi pénzem még sohasem volt, hogy ilyen dolgokat vegyek rajta.
2013. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!