Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyukák használ valaki rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák használ valaki rajtam kívül hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés

Tudom nem biztos, hogy a legjobb kategóriába írtam ki a kérdést...

Nekem ez második honapom a gyuruvel. Csak annyit szeretnék tudni, hogy kinek mi a tapasztalata a gyuruvel kapcsolatban, ki mióta használja es miért?! Nekem a libidocsokkenesen kívül pozitív tapasztalataim vannak, azt viszont nagyon lecsokkentette!

Aki válaszol annak köszönöm!:)


2013. szept. 11. 20:26
 1/8 anonim válasza:

Én már 2 éve azt használom, és szeretem. Nincs semmi panaszom. Nagyon jó, hogy 3 hétig nem is kell vele foglalkozni. :)

Nekem annak idején a dokim nagyon ajánlotta, szerinte nagyon jó.

2013. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már kb. 4-5 éve használom, szülés után is ehhez tértem vissza. Nekem bevált, nagyon jó, hogy 3 hétig nem kell vele foglalkozni és megbízható. Libidócsökkenést nem tapasztaltam, bár nekem eleve sem túl magas a libidóm :-)
2013. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy valaszoltatok!
2013. szept. 12. 15:33
 4/8 anonim válasza:

Én kipróbáltam ezt is, de nekem nem jött be. Eszméletlen libidócsökkenést tapasztaltam én is, ráadásul hangulatingadozásaim is lettek.

A kaput az tette be, amikor egy szerencsétlen tamponcserénél lehúztam a gyűrűt a wc-n és csak néztem, hogy folyik le a 3000 Ft a lefolyóba... :)

Ja igen, ez volt vele még a fő bajom, hogy elég drága, de ahhoz képest viszont nekem nem adott akkora kényelmet.

Konkrétan 1 év alatt annyiba kerül, mint a Mirena, viszont ez utóbbi 5 évig jó.

2013. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem a legolcsóbb védekezési mód az biztos, de ha beválik akkor nekem nem gond. Sajnálom, hogy elhagytad, remélem én nem fogom. Spirált én nem szeretnék, csak ha tényleg nem marad más megoldás. Nálam az első hónapban volt pár kellemetlen mellékhatása a gyűrűnek, de ebben a hónapban minden oké. A doki azt mondta hogy kb 3-4 hónap is lehet mire megszokja a szervezet.
2013. szept. 13. 15:25
 6/8 anonim válasza:
Én most használom első alkalommal így tapasztalatom még nincs. Ahogy olvasgattam egy idő után mindenkinek libdidócsökkenése lett. Neked mennyi idő után jött elő?
2013. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem az első hónapban màr csökkent, elég sokat. Most a 3. gyűrűt használom péntek óta. Remélem lassan helyreáll valamennyire!:)) A fogamzásgátló nekem nem vált be, ezért remenykedek a gyuruben! A libidocsokkenesen kívül tetszik a gyűrű, lecsökkent a vérzés es a hasam sem gorcsol, pedig előtte fájt rendesen!

2013. szept. 22. 21:21
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok.Én most fogom kivenni az elsőt. Már egy pár napja nagyon görcsölök de remélem most nem lesz olyan erős. Nekem szerintem növelte a libidómat az utóbbi 2hétben állandóan kívánom :D
2013. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!