Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már másodjára nem jön meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már másodjára nem jön meg, fél éve szedek fogamzásgátlót. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy teljesen nem jött meg, hanem csak kevés barna folyásom volt múltkor is meg most is, tesztet is csináltam, orvosnál is voltam, nem vagyok terhes, de mégis akkor mitől nem jön meg normálisan?? Gyógyszert kell váltanom? Vagy ha mást szedek is ez fog előfordulni??

18L


2013. szept. 11. 16:43
 1/3 anonim válasza:
Én nem szedek tabit, és nekem is így volt 4 hónappal ez előtt. 1 havim kimaradt, aztán nagyon gyenge barna folyásom volt. most pedig normálisan jött meg. szerintem nincs semmi bajod, de ha a következő se jön meg rendesen, akkor szerintem válts gyógyszert:)
2013. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki fogamzásgátlót szed az nem menstruál! Az ami a két levél közt jelentkezik az nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés. Ezt a témát itt bőven kitárgyalták: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Az, hogy nem vérzel, hanem csak barna folyásod van elvileg normális is lehet, de ezt az orvosnak is mondania kellett volna.


20L

2013. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert túlságosan elvékonyította a méhnyálkahártyád. Persze ez kevesebb vérzés, mint rendes menstruációnál, de a barna folyás nem normális.

A helyedben abbahagynám, mert így nagy az esélye a későbbi meddőségnek.

2013. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!