Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A heten masodjara felejtettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heten masodjara felejtettem bevenni a fogamzasgatlot ugye nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
ma kellet volna bevennem este fel12kor de nem tudom bevenni, a heten mar masodja felejtem el bevenni multkor pont akkor mikor szexeltem baratommal nem volt nalam majd kb 24 ora mulva vettem be.. de akkor kettot mert mar az aznapi is be kellet vennem. ma megint nem tudom bevenni.. majd csak vamikor delutan.. lehetek ettol terhes? :/ 19/L

2013. ápr. 17. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és ma megfarkaltak?
2013. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Egyszerre kettőt bevenni igazán bölcs gondolat..
2013. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ma nem! de a.multkor mikor nem vettem be akkor szexeltem baratommal.. szoval kicsit parazok
2013. ápr. 17. 00:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Van esélye.
2013. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ajaj!

Hogy lehet valaki ilyen felelőtleeeeen? :(

2013. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
állíts be ébresztőt minden napra egy adott időpontban, és így nem felejted el.
2013. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetsz. Már egy tabletta kihagyásával is lehetsz terhes.

Ha ahhoz is hülye vagy, hogy rendesen beszedd, akkor használj koton.

Vagy hüvelygyűrűt. Talán havonta egyszer betenni meg kivenni nem felejted el...

2013. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehetsz, nekem most születtek meg az ikreim egy ilyen alkalom miatt! De nem bántam meg!!! Olyan aranyosak!
2013. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző: ez nagyon jó, olyan aranyosak :))) A lényeg csajszikám, hogy ha elfelejted bevenni a tabit, ne vegyél be kettőt, mert ez nem így működik. Ebben a hónapban inkább használj óvszert, és kb. 2 hét múlva csinálj egy terhességi tesztet! És mi az, hogy nem tudod bevenni??? Szerintem inkább hagyjad ezt a gyógyszer-dolgot, ha így szeded mindig, annál már a naptár-módszer is jobb...
2013. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!