Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem (? )

Figyelt kérdés
A tablettamentes hét utáni elsõ napon kimaradt egy szem fogamzásgátló.este kilenckor szoktam bevenni, de véletlenül elfelejtettem és csak kedden reggel hatkor vettem be.ez még ugye követné az elfelejtett szem 12órában benne lévõ beszedését, de mivel a hét elsõ szeme, még nincs mihez viszonyítani. Mit tegyek? Vagy ez így rendben van és este vegyem be a következõt? köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 10. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
vedd be,de azért használjatok kiegészítő védekezést,ha élsz nemi életet
2013. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez még benne van a 12 órában. A tablettamentes szünet ugyanúgy védelmet nyújt, tehát a viszonyítási alap mindig este 9 óra.

A lényeg mindig az, hogy minden szem pótolva legyen, a legjobb, ha ugye 12 órán belül van, de ha mégis 12 órán túl lenne, akkor is pótolni kell, csak olyankor kiegészítő védekezést kell alkalmazni.

És igen, ez a rosszabb, mikor a levél első szeme marad el, de a biztonság kedvéért 1 hetet akkor gumiban is védekezzetek.

2013. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!