Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy aggódnunk kéne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy aggódnunk kéne?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 napja óvszer nélkül kipróbáltuk hogy milyen együtt lenni de nem volt semmi komoly kb. 10 másodpercig volt benne a péniszem, nem ejakuláltam. Ma belázasodott, hányingere van, nincs túl jól. Szerintetek lehet hogy nagy a baj? Eddig nem aggódtunk mert sok ismerőstől hallottuk hogy így vagy komolyabban ők is kipróbálták és nem lett belőle baj.



Előre is köszönöm a válaszokat



2013. szept. 3. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfázás...Vagy arra gyanakodsz, h terhes lett a barátod? Amúgy elég buták vagytok, h MÁSOKRA hallgattok, mert attól, h náluk nem történt baj, h óvszer nélkül csinálták, nálatok simán történhetett volna abban a 10 másodpercben is!
2013. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább attól fél szerintem, hogy a barátNŐje lett terhes.

Csináljon tesztet, ezt így senki nem fogja tudni!

2013. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy ilyen kis idő alatt teherbeesett volna,de máskor ne csináljátok ezt!!!!!!

Szerintem inkább valami vírust szedett össze! De ha nagyon idegesek vagytok csináljatok egy tesztet! :)

2013. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Édes Istenem gyerekek, egy nap után nem jön tünete a terhességnek...bár van, aki váltig állítja, hogy ő már az aktus után másnap tudja, hogy terhes, de ez eléggé minimális. Szimpla idegesség egy kis vírussal egybekötve, nem tartom valószínűnek, hogy terhes lenne. Mindenesetre legközelebb védekezzetek.
2013. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És a teszt is rohadt korai még. Minimum két hétnek kell eltelnie!
2013. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mi értelme ennek a 10 mp-nek? Arra kevés, hogy bármelyikőtöknek is hűdejó legyen, ahhoz viszont éppen elég, hogy egy teljes hónapot végigidegeskedjetek.. Most ez tényleg megéri? Nem értem az embereket...
2013. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!