Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, mit kéne tennem, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt ő 17 éves én 22, ezzel nincs is semmi probléma, vagyhát nem is tudom.. A lényeg, hogy júliusban már elkezdtem "hanyagolni" egyre kevesebbet találkoztam vele, meg ugye a családi nyaralások is közbejöttek.. Már két hete nem igen láttuk egymást, tegnap felhívott és megkérdezte mikor végzek a melóval, hát azt mondtam neki, hogy korán otthon leszek.. De közben egy haver meghívott kicsit piálni, kb. hajnali 2 volt mire hazaértem a barátnőm az ágyamba aludt egy szál ingben, ahogy vacakoltam meg zörögtem felébredt felöltözött és elment haza..De egyszerűen nem tudom mindent megcsinál amire csak megjegyzést teszek még májusba mondtam neki, hogy kicsit fogyjon.. erre állítom vagy 8 kg-val kevesebb mint volt..

Nem értem miért nem akarok vele találkozni pedig a szülei is kedvelnek, az én szüleim kedvelik őt.. A konyhában egy tündér az ágyban egy 'r*banc' egyszerűen imádom.. De nagyon fiatal mi van ha 2-3 év múlva úgygondolja hogy mégse én vagyok az igazi, akkor velem mi lesz?..

Szerintetek mit kéne tennem?


2013. szept. 1. 07:19
 1/7 anonim válasza:
Ha igazán szeret, akkor nem választ mást, 2-3 év múlva is te leszel neki a szerelme.
2013. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz kiegészítésül: 25-26 évesen sem vagy vén egy új lányhoz, sőt...

Mert most még eléggé gyerekesen látod a dolgokat, nem is igazán akarod ezt a kapcsolatot... hanyagolod és hasonlók... a családi nyaralás nem indok erre; két hétig alig keresed, aztán mikor lenne időd rá, a barátaiddal mész inni. Ezzel nincs baj, menj csak, de akkor közöld a bnőddel, hogy bocs, most a haverokkal leszek, ne áltasd őt.

2013. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondom, szakíts vele az Ő érdekében. Mindent megtesz, te pedig kételkedsz, hogy kell-e neked. Jobbat érdemel nálad.
2013. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én is csak azt tudom mondani hogy nem érdemel meg téged!Egy ilyen lányt hogy lehet elhanyagolni?Nagy köcsög vagy vele az biztos.Szerintem azt kéne tenned hogy leszervezel vele egy találkozót és el is mész rá.De csak akkor ha tényleg szereted a lányt.
2013. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de 22 éves létedre kb 15 éves szinten vagy...

Ahelyett hogy ilyen baromságokon aggódsz,inkább örülj neki és becsüld meg rendesen,hogy ilyen barátnőd van(nem is értem,hogyan),törődj vele,és ne hanyagold így el...

2013. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De honnan legyek biztos abban, hogy 3-4 év múlva is marad.. hisz ő még akkor is fiatal lesz..
2013. szept. 1. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Mért,ha idősebb lenne,mennyivel nagyobb a garancia rá,hogy egész hátralévő életetekben együtt maradtok?! ERRE SOSINCS GARANCIA! Nem tudhatod,mit hoz az élet. Egy idősebb, ,,kiélt" nővel is ugyan úgy bármikor vége szakadhatna a párkapcsolatotoknak.

Fölösleges,haszontalan,pocsékolás ezen gondolkozni,a jelenben kell élni,kiélvezni amíg van!

2013. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!