Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Normális választ!

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, aki tetszik. 1 suliba járunk egy évfolyamon, de nem egy osztályba. Gyakran vettem észre, hogy néz, de valamikor észre sem vesz. Nekem nagyon tetszik és az ismerősei, azt mondták nagyon félénk. Tudom, megkéne vele ismerkedni, de mit mondjak neki, hogy ne nézzen se hülyének, se tolakodónak...? 15 évesek vagyunk.
2010. szept. 25. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is bemutatkoznék,majd megkérdezném,nincs e kedve egyszer suli után beszélgetni,sétálni.

Ha félénk akkor muszáj lépned.

2010. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy évfolyam, de nem egy osztály, valószínű más tagozat. Próbálj a tagozat felől érdeklődni, az nem tolakodó, feltűnő. Meg vannak-e közös szaktanáraitok. Máris beindul egy beszélgetés, aztán csak kialakul valami. Nem gond, ha egy lány kezdeményez, csak ne legyél rámenős, ha ő félénk. No, csak okosan, drukkolok!!!
2010. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó tipp :) köszönöm :) Szurkolj :P
2010. szept. 25. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg van az msn-je akkor könynen fel tudod venni és írásban miden könnyebb, ő is fel fog oldódni, és utána a suliban már csak folytatni kell az elkezdett bájcsevegést!!;)
2010. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez olyan sablonos, inkább élőben ;)
2010. szept. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!