Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhesség vagy valami más?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhesség vagy valami más?

Figyelt kérdés
Meg ujjaztam a barátnőm de elötte kiverte nekem és ha jól emlékszem nem volt teljesen száraz az ujjam és úgy csináltam lehet terhes? 1 hete késik 2 napja azt modnta,hogy volt egy kis vérfolt a tamponon de még semmi,azelőtt volt hüvely gombája és most a 2 hete meg van hülve ilyen torok fájás láz stb lehet hogy felfázott? Tesztet csiáltunk rá 2 napra amikor nem jött meg negatív lett és tudtomal annyi spermium nem elegendő a megtermékenyítédre mivel legtöbb vagy terméketlen vagy meghal a savaság hatására és nincs meg az a löket ami ejakuláció meg ad. Még szűz.
2013. aug. 30. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a terhesség sosincs kizárva...de nem hiszem, hogy nagy a valószínűsége. Meg az nagyon felelőtlen, hogy nem törlöd meg rendesen a kezed, ha nem akarsz bajt, akkor legközelebb figyelj oda. Az, hogy késik neki, több dolog miatt is lehet, pl még fiatal a barátnőd, akkor még nem állt be a ciklus, vagy ő is sokat stresszel ezen, sok C-vitamint fogyaszt stb, DE esetetekben én a felfázásra gyanakszom, mert az is késlelteti. Rá két napra semmit nem fog mutatni a teszt szerintem. Szóval szerintem nincs gond, de ha nem jön meg neki még egy héten belül sem, akkor nőgyógyász.
2013. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő 15 éves
2013. aug. 30. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor elég egyértelmű, rá is tudsz keresni, 15 évesen még nem áll be a legtöbb nőnél a ciklus, szóval simán lehet arról szó, hogy csak a hormonok miatt késik. De ebben az esetben főleg ne legyetek ennyire felelőtlenek legközelebb!
2013. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"ha jól emlékszem nem volt teljesen száraz az ujjam"


Ez itt egy kulcsmondatrész. Kérdés: szoktatok ti gondolkozni? Vagy 15-16 évesen tényleg ennyire elmegy az esze az embereknek (tudom, hogy 4-5 évesen még tök okosak a gyerekek). Mi az, hogy ha jól emlékszel? Ott vagy, épp pettingeltek. Mielőtt bármit csinálsz a lánnyal, meggyőződsz róla, hogy nem spermás semmid se, ehhez nem kell Nobel-díj és 130-as IQ. Vagy ha dugni fogtok akkor is az lesz, hogy "nem emlékszem húztam-e fel óvszert"?

2013. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elég rég volt 3-4 hete
2013. aug. 30. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem terhes.:) Más miatt is késhet neki,nekem tavaly 14 napot késett. De azért legközelebb figyeljetek!!
2013. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha 3-4 hete volt és most csináltátok azt a tesztet (és jól végeztétek el), akkor már kimutatta volna.


Máskor figyeljetek!


Erre pedig:

"volt egy kis vérfolt a tamponon"

- üzenem a barátnődnek, hogy ha nem akar magának komoly problémát, akkor nem dugdos fel magának tampont, csak ha már vérzik

2013. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!