Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesseg lehetseges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesseg lehetseges?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a fogamzasgatlo tablettat a menstruacio 2. napjan. A ciklus 6. napjan a parommalvoltam, nem elvezett belem, de parszor belem hatolt. Mennyi az eselye a terhessegnek? Nem gondolkodtam tudom, de nagyon felek.
2013. aug. 26. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
50-50 %
2013. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menstruáció után ha egy hétig kefélsz akkor sem lehetsz terhes meg tudni illik hogy a menstruációkor leválik a pete vezeték és attól vérzel. most ha az levált és nincs akkor nem lehetsz terhes de hamar vissza nö azt embere válogatja
2013. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a második napon kezdted el szedni....hááááát necces, necces...de kicsi az esélye. Első nap kellett volna bevenni és akkor nem lenne gáz. De mivel csak beléd hatolt, így maximum előváladék jutott beléd, ami vagy alkalmas, vagy nem a megtermékenyítésre. Kicsi az esélye.
2013. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2013. aug. 27. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
2! MICSODA?????????Leválik a petevezeték??? Azta*****!!! Nem gondolod hogy az kicsit fájdalmas és esetleg halálos is lenne?? Nem a petevezeték válik le, hanem a méhnyálkahártya mivel nem termékenyült meg petesejt és nem tapadt meg! Így az elhalt petesejt az erekkel beszőtt hártyával együtt leválik és távozik vérzés mellett....jézusom. És akkor itt kérj tanácsot, ilyenektől akik...uram segíts....Bocsi az offért, de ezt nem tudtam megállni, am már válaszoltam a kérdésre, csak visszajöttem szétnézni. :) Remélem azóta minden okés.
2013. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!