Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemvárt terhesség esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemvárt terhesség esélye?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4. alkalommal csináltuk védekezés nélkül, eddig csak rövid pár percre vállaltam be, most viszont egy körülbelül fél órás szeretkezést vállaltam be vele.(Nem én unszoltam erre a döntésre, inkább ő engem.)

Emellet barátnőm vérszegény, vashiányos, rendszertelen menzesze van és fennáll a ciszta lehetősége is.

Szerintetek mekkora az esélye, hogy teherbe essen?

19/F



2013. aug. 29. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
el is mentél benne?
2013. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, bár igazán közel jártam, de mindíg vagy megálltam vagy kijöttem ha közel kerültem.
2013. aug. 29. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, mi 2,5éve megszakitással csinaljuk..
2013. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de hozzá kell tenni h a pasim 27.. nem 19..
2013. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előváladékról nem hallottál még ?
2013. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondhatnám hogy megnyugtató, ugye ez a fajta védekezés a lány termékenységétől függ...csak az a probléma, hogy barátnőmével nemmondanám hogy tisztában vagyok, eddig mindíg védekeztünk, ha nem volt gumi nem volt szex. Viszont a sokadik unszolására csak beadtam a derekam, ő váltig állítja hogy 3 orvos állítása szerint a terhesség esélye nálla 0%....csak azért mégis aggasztó a dolog.
2013. aug. 29. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon is van esélye a terhességnek!

A barátnődtől meg kérdezd meg nyugodtan, hogy szeretne már gyereket? És ha te is, akkor hajrá, csak így tovább!

Az, hogy valakinek valami miatt rendszertelen a vérzése, nem működik megfelelően a szervezete ilyen téren, az nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem működik a szervezete. És mivel az előváladék is tartalmazhat spermát és ha abban az adott pillanatban éppen megfelelően működik a barátnőd szervezete, akkor úgy teherbe eshet, mint a huzat!

Szóval vagy használjatok gumit vagy tényleg nem kell majd csodálkozni, ha összehoztok egy gyereket!

És hozzáteszem, hogy iszonyatosan felelőtlenek vagytok! Ő még jobban, mint te, de te is az vagy.

A megszakítás nem védekezés! Nem is úgy hívják. Azt megszakításos közösülésnek hívják. Mivel nem véd a terhesség ellen, de nagyban csökkenti a terhesség esélyét ahhoz képest, mintha elment volna az illető a nőben. De védeni abszolút nem véd.

És én erre csak azt szoktam mondani, akik reklámozzák, hogy évekig megszakítással csinálták, mégse lettek terhesek, hogy honnan tudják, hogy egyáltalán lehet gyerekük? Lehet nem is lehet. Vagy hány olyan pár van, akik évekig próbálkoznak babával és mégse jön össze, aztán pár hónap vagy év után meg összejön. És ugyanígy megszakítással is összejöhet.

Szóval tessék normálisan védekezni!

2013. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bevallom, valóban nagy hülyeség volt részemről....gyereket pedig egyáltalán nem szeretnék, sem most, sem később.

Az biztos, hogy egy jó ideig maximum az önkielégítés marad neki, mert ezek után nem sok kedvem van akár kézzel is hozzáérni efféle téren. Persze két emberes dolog, nem hibáztathatom őt, viszont valóban elvetettük a sulykot.

2013. aug. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!